USTA Boys' 18 & 16 National Clay Courts
   Boys' 18 Doubles - 3rd Quarter   

Winners: A. Orban & E. Riley
Round of 128
65  Bye   
66  Jonathan Greenberg  
 Sam Wagner  
Los Angeles, CA 
Los Angeles, CA 
67  Bye   
68  Lee Floyd  
 Brian C Hartness  
Spartanburg, SC 
Brentwood, TN 
69  Michael Caldwell  
 Martel A Campbell  
Encinitas, CA 
Santa Ana, CA 
70  Alexander K Doan  
 Andrew D Lerner  
Newtown, PA 
Philadelphia, PA 
71  Bye   
72  G. Scott Blackmon (9)  
 Yevgeny Perepelov  
Pensacola, FL 
Brooklyn, NY 
73  Mark Clemente  
 Ric R Mortera  
Bayside, NY 
Portland, OR 
74  Sasha Ermakov  
 Kelubia M Mabatah  
Flower Mound, TX 
Houston, TX 
75  Bye   
76  Joshua K Lederman  
 Benjamin W Wiener  
Pacific Palisades, CA 
Houston, TX 
77  Bye   
78  Scott Myers  
 Michael A Sommer  
West Palm Beach, FL 
Long Grove, IL 
79  Bye   
80  Michael Samara (5)  
 Sukhwa Y Young  
Sarasota, FL 
Wesley Chapel, FL 
81  George Entis  
 Mike Gurman  
Monterey, CA 
Los Angeles, CA 
82  Alexander Forger  
 Patrick J Rose  
Okemos, MI 
Glencoe, IL 
83  Bye   
84  Nathan Rosenfeld  
 Alex Vuckovic  
Aventura, FL 
Valrico, FL 
85  Brian T Hanus  
 Michael Sroczynski  
Palatine, IL 
Chatham, NJ 
86  Derek S Danziger  
 Alex Dobrin  
Pleasantville, NY 
Flushing, NY 
87  Bye   
88  Benjamin G Graham (9)  
 Trey Taylor  
Pittsburgh, PA 
Allenwood, NJ 
89  Hyatt Bailey  
 Matthew S Liebman  
Honolulu, HI 
Westport, CT 
90  Jeff C Dawson  
 Kallim J Stewart  
St. Charles, IL 
Bloomington, IN 
91  Bye   
92  Andrew A Mazlin  
 George Navas  
Altamonte Springs, FL 
Belleair, FL 
93  Nicholas Hudson  
 Terry G Richardson  
Union City, GA 
Ellenwood, GA 
94  Alex Mast  
 Kavi Sud  
Lancaster, PA 
Allentown, PA 
95  Bye   
96  Marek Z Czerwinski (3)  
 Maciek Sykut  
Birmingham, MI 
Marathon, FL 
Round of 64
 Greenberg - Wagner  
  
 Floyd - Hartness  
  
 Caldwell - Campbell  
 5-7;7-5;6-2 
 Blackmon - Perepelov (9)  
  
 Ermakov - Mabatah  
 6-4;6-3 
 Lederman - Wiener  
  
 Myers - Sommer  
  
 Samara - Young (5)  
  
 Forger - Rose  
 7-6(1);6-1 
 Rosenfeld - Vuckovic  
  
 Hanus - Sroczynski  
 6-3;7-6(20) 
 Graham - Taylor (9)  
  
 Dawson - Stewart  
 6-1;6-1 
 Mazlin - Navas  
  
 Mast - Sud  
 6-2;6-3 
 Czerwinski - Sykut (3)  
  
Round of 32
 Floyd - Hartness  
 6-7(4);6-3;6-4 
 Blackmon - Perepelov (9)  
 6-3;6-2 
 Ermakov - Mabatah  
 2-6;6-3;6-1 
 Samara - Young (5)  
 6-1;6-0 
 Rosenfeld - Vuckovic  
 6-4;2-6;7-5 
 Graham - Taylor (9)  
 6-1;1-6;6-0 
 Mazlin - Navas  
 6-4;6-1 
 Mast - Sud  
 6-7(5);7-6(11);6-4 
Round of 16
 Blackmon - Perepelov (9)  
 6-3;6-4 
 Samara - Young (5)  
 6-1;6-2 
 Graham - Taylor (9)  
 6-4;6-1 
 Mazlin - Navas  
 7-5;6-4 
Quarterfinals
 Samara - Young (5)  
 6-4;6-0 
 Mazlin - Navas 
 Def (ns) 
 Mazlin - Navas  
 6-2;3-6;7-5 

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative