Wilson ITA Southeast Regional Indoors
   Woman's Qualifying Singles - Final Rounds   

Round of 32
 Margot Carter   Tennessee Tech 
 Alex Jurewitz   UNC Chapel Hill 
 Kathy Robey   UNC Charlotte 
 Sarize Coetzee   Coastal Carolina 
 Maja Russinova   Tennessee Tech 
 Renata Caceres   Winthrop 
 Bethany Everett   Tenn. Chattanoga 
 Meghan Fillnow   Davidson 
 Patricia Jaeger   Charleston Southern 
10   Kirstin Buchanan   East Carolina 
11   Martyna Hanusz   Liberty 
12   Danielle Schwartz   Wake Forest 
13   Sylwia Ziolkowska   East Tennessee State 
14   Parker Goyer   Duke 
15   Lucia Vojtkova   Eastern Kentucky 
16   Lindsey Powel   Davidson 
17   Mariia Ilina   East Tennessee St. 
18   Kelly Fleck   Elon 
19   Richele Lesaldo   Clemson 
20   Larisa Bekmatova   Winthrp 
21   Ana Simanca   Winthrop 
22   Kate Lacoste   UNC Greensboro 
23   Blakely Offutt   Wake Forest 
24   Sallie Kiser   UNC Wilmington 
25   Charlotte Tansill   UNC Chapel Hill 
26   Alet Boonzaaier   Tennessee Tech 
27   Alisha Talbot   Wake Forest 
28   Meggie Patterson   Davidson 
29   Ana P Novaes   Winthrop 
30   Molly Molony   UNC Wilmington 
31   Emily Foster   Kentucky 
32   Ashleigh Murray   UNC Charlotte 
Round of 16
 A. Jurewitz  
 6-2;5-7;6-2 
 K. Robey  
 6-4;6-0 
 R. Caceres  
 6-3;6-1 
 M. Fillnow  
 6-3;6-2 
 K. Buchanan  
 6-1;6-0 
 D. Schwartz  
 6-2;6-3 
 S. Ziolkowska  
 5-7;6-3;6-4 
 L. Powel  
 6(2);7-5 
 M. Ilina  
 6-1;6-4 
 L. Bekmatova  
 2-6;6-4;6-4 
 K. Lacoste  
 6-4;6-4 
 B. Offutt  
 6-0;6-1 
 C. Tansill  
 6-1;6-1 
 M. Patterson  
 6-2;6-2 
 A. Novaes  
 6-4;6-2 
 E. Foster  
 6-2;6-1 
Quarterfinals
 K. Robey  
 6-0;7-5 
 R. Caceres  
 6-3;6-4 
 D. Schwartz  
 6-4;7-5 
 S. Ziolkowska  
 6-3;6-1 
 M. Ilina  
 6-1;7-5 
 B. Offutt  
 6-3;6-2 
 C. Tansill  
 6-4;6-3 
 A. Novaes  
 6-4;6-3 
Semifinals
   
  
   
  
   
  
   
  
Finals
   
  
  
  
   
  

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative