USTA FL BG18-14 Sectional
   Boys' 18 Singles - Bottom Half   

Round of 64
33   Owen Long   Tallahassee, FL 
34   Benjamin Maxwell   University Pk, FL 
35   Christopher Mignolet   Vero Beach, FL 
36   Bryan Swartz (14)   Sarasota, FL 
37   James Miller   Bradenton, FL 
38   Curt Maddox   Jacksonville, FL 
39   Dwight Pate   Lake Alfred, FL 
40   Luke Mojica (7)   Miami, FL 
41   David Muckey   Sea Ranch Lakes, FL 
42   Dilip Kamath   Lutz, FL 
43   Blas Moros   Boca Raton, FL 
44   Dashiel Neimark (11)   Ormond Beach, FL 
45   Michael Malinsky   Boca Raton, FL 
46   Derek Madon   Ft Lauderdale, FL 
47   Roland Martinez   Coral Gables, FL 
48   Joe Cadogan (4)   Lauderhill, FL 
49   C.J. Johnson   Indialantic, FL 
50   David Adler   Longwood, FL 
51   Evgeniy Belov   Wesley Chapel, FL 
52   Jonathan Wolff (9)   Sarasota, FL 
53   Yum Adiv   Cooper City, FL 
54   Anson McCook   Miami, FL 
55   Tyler Reppert   Wesley Chapel, FL 
56   Erik Hannah (5)   Bradenton, FL 
57   Creighton Blanchard   Orange Park, FL 
58   Simon Miller   Plantation, FL 
59   Chris Le   Nokomis, FL 
60   Evan Bernstein (15)   Boca Raton, FL 
61   Larry Condez   Jacksonville, FL 
62   Lorenzo Di Stefano   Miami, FL 
63   Gregory Vladimirsky   Coral Springs, FL 
64   Ryan Kim (2)   Miami, FL 
Round of 32
 B. Maxwell  
 6-3; 6-1 
 B. Swartz (14)  
 6-2; 6-4 
 J. Miller  
 7-5; 6-3 
 L. Mojica (7)  
 6-0; 6-1 
 D. Kamath  
 6-2; 6-2 
 B. Moros  
 6-1; 7-6 
 D. Madon  
 6-4; 6-4 
 R. Martinez  
 6-7; 7-6; 6-4 
 D. Adler  
 6-1; 6-3 
 J. Wolff (9)  
 6-0; 6-1 
 A. McCook  
 6-4; 6-4 
 E. Hannah (5)  
 6-1; 6-1 
 S. Miller  
 6-1; 6-4 
 E. Bernstein (15)  
 6-2; 6-2 
 L. Condez  
 6-4; 6-2 
 R. Kim (2)  
 6-0; 5-7; 6-3 
Round of 16
 B. Swartz (14)  
 6-4; 7-5 
 L. Mojica (7)  
 6-2; 6-1 
 B. Moros  
 6-3; 7-6 
 D. Madon  
 6-3; 6-2 
 J. Wolff (9)  
 6-1; 6-0 
 E. Hannah (5)  
 5-7; 6-2; 6-1 
 E. Bernstein (15)  
 4-6; 6-3; 7-6 
 R. Kim (2)  
 6-0; 6-1 
Quarterfinals
 L. Mojica (7)  
 6-3; 6-7; 6-4 
 B. Moros  
 6-2; 6-7; 6-4 
 J. Wolff (9)  
 6-2; 4-6; 6-4 
 R. Kim (2)  
 6-3; 6-1 
Semifinals
 L. Mojica (7)  
 3-6; 6-2; 6-4 
 R. Kim (2) 
 6-2; 6-0 
 R. Kim (2)  
 6-3; 6-0 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative