USTA FL BG18-14 Sectional
   Girls' 14 Singles - Bottom Half   

Round of 64
33   Alexandra Morozova   North Miami Beach, FL 
34   Gabriela Winter   Orlando, FL 
35   Kealia Reynolds   Coral Springs, FL 
36   Rebekah Jenkins (10)   Sarasota, FL 
37   Tranesia Laster   Miami, FL 
38   Nicole Robinson   West Palm Beach, FL 
39   Claire Mitchell Andrews   Tampa, FL 
40   Ashlee Boyke (7)   Orlando, FL 
41   Agatha Ambrozy   S Pasadena, FL 
42   Denise Starr   Miami, FL 
43   Kelli Diaz   Fernandina, FL 
44   Nikita Uberoi (13)   Boca Raton, FL 
45   Natalia Janowicz   Palm Bay, FL 
46   Kali Deberry   Panama City Beach, FL 
47   Brooke Lundberg   Longwood, FL 
48   Rebecca Bodine (4)   Tarpon Springs, FL 
49   Amy Lowther   Seminole, FL 
50   Katherine Castro   Pinecrest, FL 
51   Macie Wilkins   Tallahassee, FL 
52   Julianne Gruber (16)   Palm Harbor, FL 
53   Rebecca Pol   Miami, FL 
54   Natalia Maynetto   Naples, FL 
55   Maci Epstein   Maitland, FL 
56   Kelsey Laurente (5)   Miramar, FL 
57   Krista Ingrilli   Ocala, FL 
58   Claire Maxwell   Jacksonville, FL 
59   Alyssa Spalt   Weston, FL 
60   Caroline Dailey (11)   Sarasota, FL 
61   Athena Trouillot   Miami, FL 
62   Laura Wiley   Ft Lauderdale, FL 
63   Catalina Ene   Boca Raton, FL 
64   Victoria Duval (2)   Delray Beach, FL 
Round of 32
 A. Morozova  
 4-6; 6-2; 7-6 
 R. Jenkins (10)  
 6-4; 6-1 
 N. Robinson  
 6-0; 6-0 
 A. Boyke (7)  
 6-1; 6-2 
 D. Starr  
 6-0; 6-2 
 N. Uberoi (13)  
 6-1; 6-0 
 K. Deberry  
 7-5; 6-4 
 R. Bodine (4)  
 6-0; 6-0 
 A. Lowther  
 6-4; 6-3 
 J. Gruber (16)  
 6-0; 6-2 
 N. Maynetto  
 6-4; 6-3 
 K. Laurente (5)  
 6-2; 6-2 
 C. Maxwell  
 3-6; 6-3; 6-4 
 C. Dailey (11)  
 6-1; 6-4 
 L. Wiley  
 7-6; 6-0 
 V. Duval (2)  
 6-4; 6-3 
Round of 16
 R. Jenkins (10)  
 6-7; 6-2; 6-2 
 A. Boyke (7)  
 6-3; 6-1 
 D. Starr  
 6-2; 7-6 
 R. Bodine (4)  
 6-0; 6-1 
 J. Gruber (16)  
 6-1; 6-0 
 K. Laurente (5)  
 6-3; 6-2 
 C. Dailey (11)  
 6-0; 6-4 
 V. Duval (2)  
 6-1; 6-2 
Quarterfinals
 R. Jenkins (10)  
 6-3; 6-4 
 R. Bodine (4)  
 6-2; 6-2 
 K. Laurente (5)  
 6-1; 6-0 
 V. Duval (2)  
 7-5; 6-1 
Semifinals
 R. Bodine (4)  
 6-0; 6-0 
 V. Duval (2) 
 4-6; 6-2; 6-2 
 V. Duval (2)  
 7-5; 6-3 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative