Eddie Herr 09 All Events
   Boys' 12 Main Draw - 3rd Quarter   

Winner: Stefan Kozlov
Round of 128
65   Patrik Niklas-Salminen (1)   FIN 
66   Elijah D Ogilvy   CAN 
67   William Tutecky   CAN 
68   Luis A Flores   MEX 
69   Kazumichi Tachibana   JPN 
70   Santiago (WC) Gomez   COL 
71   Rishabh Jain   IND 
72   Sinan Orhon   TUR 
73   Emanuel LLamas   USA 
74   Shohei Yamashita   JPN 
75   Davey Roberts   USA 
76   Soon Woo Kwan   KOR 
77   Ken Tomoeda   JPN 
78   Sebastian Arcila   PUR 
79   Sena Takeyama   JPN 
80   Andrey Rublev (1)   RUS 
81   Yancy Dennis (1)   USA 
82   Chan Yeong Oh   KOR 
83   Tom Brabant   FRA 
84   Pablo Pintado   MEX 
85   Reilly (WC) Opelka   USA 
86   Andrei Novikov   BLR 
87   Robin H Nguy   CHN 
88   Bernardo M Moraes   BRA 
89   Joel V Link   USA 
90   William M Archer   GBR 
91   Vasil Kirkov   USA 
92   Jorge A Nunez   MEX 
93   Sebastian Castillo-Sanchez   USA 
94   Dylan M Bednarczyk   CAN 
95   Zeb Zheng   USA 
96   William J Kirkman (1)   DOM 
Round of 64
 P. Niklas-Salminen (1)  
 6-0;6-0 
 W. Tutecky  
 6-4;6-4 
 S. Gomez  
 6-2;6-2 
 S. Orhon  
 6-0;6-0 
 E. LLamas  
 6-4;6-3 
 S. Kwan  
 6-1;6-0 
 K. Tomoeda  
 6-1;6-1 
 A. Rublev (1)  
 6-1;6-3 
 Y. Dennis (1)  
 6-1;6-3 
 T. Brabant  
 3-6;6-1;6-3 
 R. Opelka  
 6-0;6-0 
 R. Nguy  
 6-1;6-2 
 W. Archer  
 6-3;6-1 
 V. Kirkov  
 6-2;2-6;6-3 
 D. Bednarczyk  
 6-3;6-1 
 W. Kirkman (1)  
 6-1;6-4 
Round of 32
 W. Tutecky  
 3-6;7-5;6-4 
 S. Orhon  
 6-0;6-3 
 S. Kwan  
 6-1;6-2 
 A. Rublev (1)  
 6-4;6-1 
 Y. Dennis (1)  
 6-0;6-1 
 R. Opelka  
 6-1;6-3 
 W. Archer  
 6-0;6-1 
 D. Bednarczyk  
 6-1;6-1 
Round of 16
 S. Orhon  
 6-4;6-3 
 A. Rublev (1)  
 6-4;6-7(4);7-5 
 R. Opelka  
 6-3;7-5 
 D. Bednarczyk  
 6-2;6-2 
Quarterfinals
 A. Rublev (1)  
 6-1;6-4 
 A. Rublev (1) 
 3-6;6-3;6-4 
 R. Opelka  
 5-2 Ret (inj) 

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative