Eddie Herr 09 All Events
   Mixed 12s - Top Half   

Round of 64
 Orlando Alcantara  
 Nataliya Pogribnyak  
MEX 
USA 
 Bye    
 Jet Bent-Lee  
 Victoria Dimuzio  
CAN 
CAN 
 Soon Woo Kwan  
 Sol Hee Sim  
KOR 
KOR 
 Anastasiya Komardina  
 Andrey Rublev  
RUS 
RUS 
 Usue M Arconada  
 Rodrigo R Hadlich  
USA 
BRA 
 Dylan M Bednarczyk  
 Maria Patrascu  
CAN 
CAN 
 Amanda Bjorkegren  
 Christopher S Rego  
SWE 
BER 
 Ashley E Bongart  
 Nikola Samardzic  
USA 
USA 
10   Manoel (WC) F Alencar  
 Tatiana Samurgasheva  
BRA 
ARM 
11   Tommy Paul  
 Rebecca (WC) Weissmann  
USA 
USA 
12   Alexei Popyrin  
 Mia Smith  
UAE 
GBR 
13   Luca Nagymihaly  
 Agustin Torreano  
ARG 
ARG 
14   Evgenia Igumnova  
 Eduardo R Sanchez  
RUS 
MEX 
15   Ndindi Ndunda  
 Francis Tiafoe  
USA 
USA 
16   Franz Luna  
 Sarai D Monarrez  
GUA 
MEX 
17   Sara Amiri  
 Lazar Joksimovic  
SWE 
CAN 
18   Bye    
19   Andrei Novikov  
 Lizaveta Pekhava  
BLR 
BLR 
20   Mir Yeong Gwak  
 Jin Won Jeong  
KOR 
KOR 
21   Javier Castillo  
 Camila Ramazzini  
GUA 
GUA 
22   Anastasia Blokhina  
 Boris Kozlov  
RUS 
USA 
23   Paloma Martinez  
 Jorge A Nunez  
MEX 
MEX 
24   Rishabh Jain  
 Kyla (WC) M Nuesa  
IND 
USA 
25   M'balia Bangoura  
 Ninan Kumar  
USA 
USA 
26   Alazar Roethlisberger  
 Cherise S Slocombe  
SUI 
BAR 
27   Sara Krupica  
 Rafael Lessard  
CAN 
CAN 
28   Chien-Hsun Lo  
 Cristina Rovira  
TPE 
USA 
29   Sofia Ferding  
 Sam Taylor  
SWE 
SWE 
30   Do Hee Bae  
 Chan Yeong Oh  
KOR 
KOR 
31   Marie-Alexandre Leduc  
 Alexandra Tutecky  
CAN 
CAN 
32   Luis A Flores  
 Melissa Plambeck  
MEX 
USA 
Round of 32
 Alcantara - Pogribnyak  
  
 Kwan - Sim  
 8-2 
 Komardina - Rublev  
 8-4 
 Bednarczyk - Patrascu  
 8-2 
 Bongart - Samardzic  
 8-1 
 Paul - Weissmann  
 8-0 
 Nagymihaly - Torreano  
 8-1 
 Ndunda - Tiafoe  
 8-3 
 Amiri - Joksimovic  
  
 Gwak - Jeong  
 8-0 
 Blokhina - Kozlov  
 8-2 
 Martinez - Nunez  
 8-2 
 Bangoura - Kumar  
 8-2 
 Lo - Rovira  
 8-2 
 Bae - Oh  
 8-2 
 Leduc - Tutecky  
 8-2 
Round of 16
 Kwan - Sim  
 8-3 
 Komardina - Rublev  
 Def (ns) 
 Paul - Weissmann  
 8-0 
 Nagymihaly - Torreano  
 9-7 
 Amiri - Joksimovic  
 9-8(3) 
 Martinez - Nunez  
 Def (ns) 
 Lo - Rovira  
 8-2 
 Bae - Oh  
 8-1 
Quarterfinals
 Kwan - Sim  
 8-4 
 Nagymihaly - Torreano  
 9-7 
 Amiri - Joksimovic  
 Def (ns) 
 Bae - Oh  
 9-7 
Semifinals
 Kwan - Sim  
 9-7 
 Kwan - Sim 
 9-8(5) 
 Bae - Oh  
 8-1 

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative