USTA B12 National Clay Court Chmps.
   Boys' 12 Singles - 3rd Quarter   

Round of 128
65   Colter Decoste   Stuart, FL 
66   Jordan Pitts   Crestwood, KY 
67   Chazya Simunyola   Tuckahoe, NY 
68   Gabriel Pilones (17)   Bradenton, FL 
69   Alex Dubilier   Lexington, KY 
70   Sam Stewart   Houston, TX 
71   Nick Stachowiak   Cary, NC 
72   Noah Makarome (11)   Wesley Chapel, FL 
73   Bennett Crane   Huntersville, NC 
74   Richard Ciamarra   Sandy Hook, CT 
75   Brody Ryan   St Louis Park, MN 
76   Dylan Levitt (17)   Las Vegas, NV 
77   Jason Keye   New Rochelle, NY 
78   Derek Vincent   Pacific Palisades, CA 
79   Siddharth Rajupet   Cheswick, PA 
80   Noah Schachter (6)   Steilacoom, WA 
81   Aleks Huryn   Alpharetta, GA 
82   Philip Raytburg   Brooklyn, NY 
83   Justin Leslie   Stilwell, KS 
84   Michael Li (17)   Clarksville, MD 
85   Finbar Talcott   Sea Cliff, NY 
86   Bryce Pereira   San Gabriel, CA 
87   Trenton Daly   Lynchburg, VA 
88   Johnathan Small (16)   Midland, MI 
89   Mitchell Ostrovsky   Brooklyn, NY 
90   Chase Schupp   New Orleans, LA 
91   Zach Jennings   Snellville, GA 
92   Justin Lee (17)   Cos Cob, CT 
93   Jason Legall   Palm Coast, FL 
94   Zummy Bauer   Suwanee, GA 
95   Aleksandar Kovacevic   New York, NY 
96   Anudeep Kodali (3)   Raleigh, NC 
Round of 64
 C. Decoste  
 6-1; 6-1 
 G. Pilones (17)  
 6-0; 6-1 
 S. Stewart  
 6-1; 6-2 
 N. Makarome (11)  
 6-3; 6-3 
 B. Crane  
 6-2; 6-1 
 D. Levitt (17)  
 6-0; 6-1 
 D. Vincent  
 6-1; 6-3 
 N. Schachter (6)  
 6-2; 6-4 
 A. Huryn  
 7-6(2); 3-1Ret (ill) 
 J. Leslie  
 6-4; 6-1 
 B. Pereira  
 6-3; 6-3 
 J. Small (16)  
 6-1; 6-0 
 M. Ostrovsky  
 6-0; 6-0 
 J. Lee (17)  
 6-2; 6-2 
 J. Legall  
 6-1; 6-3 
 A. Kodali (3)  
 6-2; 6-0 
Round of 32
 G. Pilones (17)  
 6-4; 6-0 
 N. Makarome (11)  
 7-5; 6-4 
 B. Crane  
 6-1; 6-4 
 N. Schachter (6)  
 6-1; 6-0 
 A. Huryn  
 6-0; 6-1 
 J. Small (16)  
 6-2; 6-4 
 J. Lee (17)  
 7-6(1)); 6-1 
 A. Kodali (3)  
 6-2; 6-2 
Round of 16
 N. Makarome (11)  
 7-6(3); 4-3 
 B. Crane  
 6-1; 6-2 
 J. Small (16)  
 4-6; 6-2; 6-3 
 A. Kodali (3)  
 6-2; 6-0 
Quarterfinals
 N. Makarome (11)  
 6-4; 6-2 
 A. Kodali (3) 
 6-4; 6-2 
 A. Kodali (3)  
 7-6(1)); 6-4 

North


South

Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative