USTA B12 National Clay Court Chmps.
   Boys' 12 Singles - Final Rounds   

Round of 32
 Abhin Sharma (1)   Alpharetta, GA 
 Weston Brach (17)   Dover, MA 
 Brenden Volk (10)   Dix Hills, NY 
 Alex Knaff (17)   New York, NY 
 William Blumberg (5)   Greenwich, CT 
 Nathan Perrone (17)   Mount Laurel, NJ 
 Zeke Clark (13)   Tulsa, OK 
 Evan Zhu   Newark, DE 
 Alexander Del Corral (4)   Doral, FL 
 Charlie Sullivan   Delray Beach, FL 
 Mwendwa Mbithi (15)   Succasunna, NJ 
 Martin Stoyanov   Wesley Chapel, FL 
 Nathan Ponwith (7)   Scottsdale, AZ 
 Billy Rowe (17)   Coronado, CA 
 Victor Pham (12)   Saratoga, CA 
 Hunter Egger   Issaquah, WA 
 Gabriel Pilones (17)   Bradenton, FL 
 Noah Makarome (11)   Wesley Chapel, FL 
 Bennett Crane   Huntersville, NC 
 Noah Schachter (6)   Steilacoom, WA 
 Aleks Huryn   Alpharetta, GA 
 Johnathan Small (16)   Midland, MI 
 Justin Lee (17)   Cos Cob, CT 
 Anudeep Kodali (3)   Raleigh, NC 
 Patrick Kypson (17)   Greenville, NC 
 Liam Caruana (9)   La Jolla, CA 
 John McNally   Cincinnati, OH 
 Adam Ambrozy (8)   South Pasadena, FL 
 Jake Berber (17)   Austin, TX 
 Matthew Galush (14)   Cary, NC 
 Daniel Park (17)   Bellevue, WA 
 Robert Levine (2)   Bedford, NY 
Round of 16
 A. Sharma (1)  
 6-1; 6-0 
 B. Volk (10)  
 6-1; 6-1 
 W. Blumberg (5)  
 7-6(3)); 6-0 
 Z. Clark (13)  
 6-1; 6-1 
 A. Del Corral (4)  
 7-5; 5-1Ret (inj) 
 M. Mbithi (15)  
 6-4; 6-2 
 N. Ponwith (7)  
 6-4; 6-1 
 V. Pham (12)  
 6-0; 7-5 
 N. Makarome (11)  
 7-6(3); 4-3 
 B. Crane  
 6-1; 6-2 
 J. Small (16)  
 4-6; 6-2; 6-3 
 A. Kodali (3)  
 6-2; 6-0 
 P. Kypson (17)  
 6-3; 6-3 
 A. Ambrozy (8)  
 6-2; 6-1 
 M. Galush (14)  
 6-2; 6-1 
 R. Levine (2)  
 6-0; 6-2 
Quarterfinals
 A. Sharma (1)  
 3-6; 6-3; 7-5 
 W. Blumberg (5)  
 3-6; 6-3; 6-4 
 M. Mbithi (15)  
 2-6; 7-6(4); 6-3 
 N. Ponwith (7)  
 6-4; 3-6; 6-3 
 N. Makarome (11)  
 6-4; 6-2 
 A. Kodali (3)  
 7-6(1)); 6-4 
 A. Ambrozy (8)  
 6-1; 6-0 
 R. Levine (2)  
 6-0; 6-2 
Semifinals
 A. Sharma (1)  
 6-0; 3-6; 7-5 
 N. Ponwith (7)  
 6-1; 6-1 
 A. Kodali (3)  
 6-4; 6-2 
 R. Levine (2)  
 6-0; 6-2 
Finals
 N. Ponwith (7)  
 6-4; 6-3 
 A. Kodali (3) 
 4-6; 7-6(4); 7-6(6) 
 A. Kodali (3)  
 2-6; 6-3; 6-4 

North


South

Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative