Bullfrog USTA Southern Designated
   Boys' 16 Singles - Top Half   

Round of 64
 Wood Benton (1)   Spartanburg, SC 
 Jack Gray   Ooltewah, TN 
 Sebastian Bromley   Louisville, KY 
 Eric Wagasky   Marietta, GA 
 Jacob Darrah (9)   Cartersville, GA 
 Jacob Birnbaum   Memphis, TN 
 Nihar Ullal   Alpharetta, GA 
 Randy Strause   Prospect, KY 
 Taylor Cramer (5)   Texarkana, TX 
10   Philip Johnston   Jackson, TN 
11   Jayanth Chintham   Cumming, GA 
12   Diego Castano   Statesville, NC 
13   Justin Byrd (9)   Union City, GA 
14   Korey Lovett   Hendersonville, NC 
15   Gordon Li   Alpharetta, GA 
16   Connor Burke   Elgin, SC 
17   Hampton Drake (4)   Hilton Head Island, SC 
18   Blaine Boyden   Raleigh, NC 
19   Cody Gubin   Memphis, TN 
20   Grey Hamilton   Southern Pines, NC 
21   Andrew Graham (9)   Nashville, TN 
22   Daniel Pare   Dalton, GA 
23   Tyler Cairns   Slidell, LA 
24   Will Turner   Charlotte, NC 
25   Pally Ray (5)   Alpharetta, GA 
26   Spencer Richey   Memphis, TN 
27   Adam Elliget   Summerville, SC 
28   Andrew Bolds   Cordova, TN 
29   Abhin Sharma (9)   Alpharetta, GA 
30   John Karlawish   Raleigh, NC 
31   Daniel Zheng   Alpharetta, GA 
32   Cameron Andry   Baton Rouge, LA 
Round of 32
 W. Benton (1)  
 6-3; 6-1 
 S. Bromley  
 6-7(4); 6-4; 6-4 
 J. Darrah (9)  
 4-6; 6-3; 6-3 
 R. Strause  
 6-2; 6-4 
 T. Cramer (5)  
 6-0; 6-2 
 J. Chintham  
 6-2; 7-5 
 J. Byrd (9)  
 4-6; 7-6(5); 6-4 
 C. Burke  
 6-0; 5-7; 6-1 
 H. Drake (4)  
 6-0; 6-2 
 G. Hamilton  
 1-6; 6-2; 6-4 
 A. Graham (9)  
 6-4; 6-2 
 T. Cairns  
 6-1; 6-1 
 P. Ray (5)  
 6-0; 6-1 
 A. Elliget  
 7-5; 7-6(13) 
 A. Sharma (9)  
 6-2; 6-1 
 C. Andry  
 6-2; 7-5 
Round of 16
 W. Benton (1)  
 6-3; 6-2 
 J. Darrah (9)  
 7-5; 7-6(2) 
 T. Cramer (5)  
 2-6; 6-1; 6-3 
 J. Byrd (9)  
 2-6; 6-0; 6-3 
 H. Drake (4)  
 6-1; 7-6(1) 
 A. Graham (9)  
 7-5; 6-2 
 P. Ray (5)  
 7-5; 6-4 
 A. Sharma (9)  
 6-4; 7-5 
Quarterfinals
 W. Benton (1)  
 6-2; 6-4 
 T. Cramer (5)  
 6-2; 5-7; 6-3 
 H. Drake (4)  
 6-1; 6-4 
 P. Ray (5)  
 7-5; 6-1 
Semifinals
 W. Benton (1)  
 6-2; 6-3 
 W. Benton (1) 
 6-2; 6-1 
 H. Drake (4)  
 6-4; 6-0 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative