Bullfrog USTA Southern Designated
   Boys' 16 Singles - Bottom Half   

Round of 64
33   Daniel Yun   Marietta, GA 
34   Christian Hess   Charlotte, NC 
35   Michael Apple   Memphis, TN 
36   Walker Duncan (9)   Atlanta, GA 
37   Jack O'Koniewski   Hilton Head Island, SC 
38   Jake Jacoby   Little Rock, AR 
39   Oliver Otero   Winston Salem, NC 
40   Kyle Kinsler (5)   Suwanee, GA 
41   Simon Jayaram   Norcross, GA 
42   Brennan Colley   Dothan, AL 
43   Brandon Lancaster   Louisville, KY 
44   Anudeep Kodali (9)   Durham, NC 
45   Austin Bates   Marietta, GA 
46   Robert Kelly   Chapel Hill, NC 
47   Carlos Arana   Columbus, GA 
48   Carsten Fisher (3)   Hilton Head Island, SC 
49   Gage Thompson   Athens, GA 
50   Jack Riazzi   Winston Salem, NC 
51   David Burdett   Duluth, GA 
52   Steven Karl (9)   Brentwood, TN 
53   Will Baird   Raleigh, NC 
54   Mcclain Kessler   Calhoun, GA 
55   Joshua Martin   Foley, AL 
56   James Lange (5)   Peachtree Cty, GA 
57   Alexander Santiago   Isle Of Palms, SC 
58   Albert Vacheron   Germantown, TN 
59   Kyle Barr   Myrtle Beach, SC 
60   Emil Reinberg (9)   Atlanta, GA 
61   Kevin Dong   Bishop, GA 
62   Josh Du Toit   Charlotte, NC 
63   Christian Mathis   Mountain Home, AR 
64   Chase Smith (2)   Acworth, GA 
Round of 32
 D. Yun  
 6-4; 6-2 
 W. Duncan (9)  
 6-1; 6-4 
 J. Jacoby  
 6-2; 6-1 
 K. Kinsler (5)  
 7-6(1); 6-3 
 S. Jayaram  
 6-4; 6-3 
 A. Kodali (9)  
 6-7(3); 6-2; 6-4 
 R. Kelly  
 7-5; 6-1 
 C. Fisher (3)  
 6-1; 6-1 
 J. Riazzi  
 6-4; 6-2 
 S. Karl (9)  
 6-1; 6-3 
 W. Baird  
 6-4; 6-4 
 J. Lange (5)  
 6-2; 6-0 
 A. Santiago  
 6-1; 6-3 
 E. Reinberg (9)  
 6-2; 6-2 
 J. Du Toit  
 6-1; 6-1 
 C. Smith (2)  
 6-2; 6-0 
Round of 16
 W. Duncan (9)  
 6-2; 4-6; 6-2 
 J. Jacoby  
 6-4; 6-0 
 S. Jayaram  
 6-4; 7-6(4) 
 C. Fisher (3)  
 6-4; 6-0 
 S. Karl (9)  
 7-6(6); 6-2 
 J. Lange (5)  
 3-6; 6-2; 6-2 
 A. Santiago  
 7-5; 6-3 
 C. Smith (2)  
 6-2; 6-4 
Quarterfinals
 W. Duncan (9)  
 1-6; 6-2; 6-3 
 C. Fisher (3)  
 6-4; 6-2 
 J. Lange (5)  
 6-3; 6-3 
 C. Smith (2)  
 6-1; 6-3 
Semifinals
 W. Duncan (9)  
 6-0; 7-5 
 J. Lange (5) 
 6-2; 5-7; 6-1 
 J. Lange (5)  
 6-4; 6-0 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative