USTA/Midwest BG18-12 L4
   Boys' 12 Singles - Bottom Half   

Round of 64
33   Kolben Thompson   Midland, MI 
34   Tanner Howard   Okemos, MI 
35   Bye    
36   Sebastian Burman   Bloomfield Hills, MI 
37   Dylan Drier   Wilmette, IL 
38   Daniel Gorelik   Okemos, MI 
39   Bye    
40   Constantin Hemmrich   Bloomfield Hills, MI 
41   R Kyle Thompson   Midland, MI 
42   Alexander MacKinnon   Farmington Hills, MI 
43   Bye    
44   Elliott Bandrowski   Traverse City, MI 
45   Natan Bondin   Ann Arbor, MI 
46   Benjamin Letzer   Kalamazoo, MI 
47   Bye    
48   Cole Shoults   Traverse City, MI 
49   Joel Mast   Goshen, IN 
50   Kazuki Komoda   Hoffman Estates, IL 
51   Bye    
52   Brendan Gorman   Burr Ridge, IL 
53   Ethan Guthrie   Perry, OH 
54   Joshua Portnoy   Okemos, MI 
55   Bye    
56   Alex Lee   Oak Brook, IL 
57   Mace Shoults   Traverse City, MI 
58   Vincent Orlando   Lansing, MI 
59   Bye    
60   Steven Forman   Troy, MI 
61   Peter Leutz   Wilmette, IL 
62   Grant Schaberg   Mason, MI 
63   Bye    
64   Morgan Ihrig   Munster, IN 
Round of 32
 K. Thompson  
 7-6(1)); 2-6; 10-8 
 S. Burman  
  
 D. Gorelik  
 5-1Ret (ad) 
 C. Hemmrich  
  
 A. MacKinnon  
 6-2; 6-2 
 E. Bandrowski  
  
 B. Letzer  
 6-4; 6-0 
 C. Shoults  
  
 K. Komoda  
 6-4; 6-1 
 B. Gorman  
  
 E. Guthrie  
 1-6; 6-3; 12-10 
 A. Lee  
  
 V. Orlando  
 6-4; 6-1 
 S. Forman  
  
 G. Schaberg  
 Wd (inj) 
 M. Ihrig  
  
Round of 16
 S. Burman  
 6-0; 6-0 
 C. Hemmrich  
 6-1; 6-1 
 E. Bandrowski  
 6-0; 6-1 
 C. Shoults  
 6-0; 6-0 
 K. Komoda  
 6-0; 6-1 
 A. Lee  
 6-3; 6-2 
 S. Forman  
 6-0; 6-0 
 M. Ihrig  
 6-0; 6-1 
Quarterfinals
 C. Hemmrich  
 6-1; 6-2 
 C. Shoults  
 6-1; 6-3 
 A. Lee  
 6-1; 6-1 
 M. Ihrig  
 6-3; 6-4 
Semifinals
 C. Hemmrich  
 6-3; 6-0 
 A. Lee 
 2-6; 7-5; 6-4 
 A. Lee  
 7-6(5); 6-4 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative