Orange County Fall Sectional BG12
   Boys' 12 Singles - Final Rounds   

Round of 32
 Robert Hammond   Boca Raton, FL 
 Samuel Eden   Jacksonville, FL 
 Daniel Krulig   Coral Gables, FL 
 Mark Mandlik   Bradenton, FL 
 Daniel Gale   Boca Raton, FL 
 Deividas Vilys   Naples, FL 
 Michael Moll   Naples, FL 
 Gabriel Castillo-Sanchez   Wesley Chapel, FL 
 Alex Guzhva   Ormond Beach, FL 
10   Matthew Fung   Miami, FL 
11   Nicholas Yale   Tampa, FL 
12   Dillon Boshart   St Augustine, FL 
13   Harrison Gold   Aventura, FL 
14   James Emslie   Tampa, FL 
15   Juan Bianchi   Ocoee, FL 
16   Samuel Rubell   Miami Beach, FL 
17   Giuliano Rengifo   Weston, FL 
18   Cameron Slack   Fort Pierce, FL 
19   David Burns   Fleming Island, FL 
20   Alex Kurtz   Parkland, FL 
21   Sebastian Rivera   Lutz, FL 
22   David Gorshein   Longwood, FL 
23   Grant Dill   Coral Gables, FL 
24   Sebastian Korda   Bradenton, FL 
25   Daniel Labrador   Tampa, FL 
26   Alejandro Quiros   Pembroke Pines, FL 
27   Myles Decoste   Stuart, FL 
28   Blaise Bicknell   Miami, FL 
29   Adam Neff   Bradenton, FL 
30   Anuj Watane   Orlando, FL 
31   Russell Berdusco   Bradenton, FL 
32   Michael Heller   Weston, FL 
Round of 16
 R. Hammond  
 6-1; 6-1 
 D. Krulig  
 6-3; 6-2 
 D. Gale  
 6-1; 6-2 
 G. Castillo-Sanchez  
 7-6(4)); 2-6; 6-3 
 M. Fung  
 6-4; 6-2 
 N. Yale  
 6-4; 5-7; 6-2 
 H. Gold  
 6-3; 6-3 
 S. Rubell  
 6-2; 6-1 
 G. Rengifo  
 7-5; 6-3 
 A. Kurtz  
 7-5; 6-2 
 D. Gorshein  
 6-1; 6-2 
 S. Korda  
 6-0; 6-1 
 D. Labrador  
 4-6; 6-3; 6-2 
 B. Bicknell  
 6-1; 6-0 
 A. Neff  
 6-1; 6-1 
 M. Heller  
 6-2; 7-5 
Quarterfinals
 R. Hammond  
 6-0; 6-0 
 D. Gale  
 6-0; 6-0 
 M. Fung  
 6-3; 6-3 
 S. Rubell  
 6-3; 4-6; 6-2 
 A. Kurtz  
 3-6; 6-1; 3-1Ret (ill) 
 S. Korda  
 6-1; 1-6; 6-0 
 B. Bicknell  
 6-1; 6-0 
 M. Heller  
 6-3; 7-5 
Semifinals
 R. Hammond  
 6-0; 6-2 
 M. Fung  
 6-7(4); 7-6(4); 6-3 
 S. Korda  
 6-4; 6-0 
 B. Bicknell  
 1-6; 7-5; 6-2 
Finals
 R. Hammond  
 6-1; 6-0 
 B. Bicknell 
 6-3; 6-0 
 B. Bicknell  
 6-2; 3-6; 6-1 

 M. Fung  
  
 S. Korda  
  

 M. Fung 
 6-3; 6-4 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative