Seminole Co. Fall Sectional BG18,B16
   Boys' 18 Singles - Final Rounds   

Round of 32
 Sebastian Beltrame   Windermere, FL 
 James Gray   Jacksonville, FL 
 Chandler Saunders   Montverde, FL 
 Zachary Goldberg   Newberry, FL 
 Gianlucca Massa   Weston, FL 
 Logan Walker   Stuart, FL 
 Daniel Sun   Wesley Chapel, FL 
 Stephen Watson   Orlando, FL 
 Jordan Belga   Boca Raton, FL 
10   Gavin White   Lakeland, FL 
11   Casey Austgen   Ponte Vedra, FL 
12   Vineet Vemulapally   Boca Raton, FL 
13   Courage Okungbowa   Wesley Chapel, FL 
14   Robby Morin   Boca Raton, FL 
15   Jonathan Heidenberg   Tampa, FL 
16   Spencer Heysek   Plant City, FL 
17   Saxon Buehning   Bradenton, FL 
18   Brian Granoff   Pinecrest, FL 
19   Jacob Davis   Ponte Vedra Beach, FL 
20   Baker Newman   Miami, FL 
21   Harrison Heysek   Plant City, FL 
22   Rocco English   Winter Park, FL 
23   Alexander Gitin   Boca Raton, FL 
24   Oliver Landert   Naples, FL 
25   Paul An'drey Pierre-Louis   Miami, FL 
26   Samuel Chaffin   Tampa, FL 
27   Zachary Bessette   Bradenton, FL 
28   Sebastian Acuna   Sunny Isles Beach, FL 
29   Sean Chi   Weston, FL 
30   David Tossavainen   Orange Park, FL 
31   Devon Tyler Pate   Lake Alfred, FL 
32   Chase Perez-Blanco   Miami, FL 
Round of 16
 S. Beltrame  
 6-2; 6-2 
 C. Saunders  
 Wo (ill) 
 G. Massa  
 6-1; 6-3 
 S. Watson  
 6-0; 7-5 
 J. Belga  
 Wo (inj) 
 V. Vemulapally  
 Wo (ill) 
 C. Okungbowa  
 4-6; 6-1; 6-2 
 J. Heidenberg  
 6-0; 6-1 
 S. Buehning  
 6-1; 6-4 
 B. Newman  
 6-0; 6-0 
 H. Heysek  
 6-2; 6-0 
 A. Gitin  
 6-4; 6-2 
 P. Pierre-Louis  
 4-6; 6-4; 7-5 
 S. Acuna  
 6-1; 6-1 
 D. Tossavainen  
 Wo (inj) 
 C. Perez-Blanco  
 6-4; 6-0 
Quarterfinals
 S. Beltrame  
 6-3; 6-1 
 S. Watson  
 7-5; 6-2 
 J. Belga  
 6-3; 6-1 
 C. Okungbowa  
 1-6; 6-3; 4-2Ret (inj) 
 B. Newman  
 6-4; 6-4 
 A. Gitin  
 6-1; 6-3 
 S. Acuna  
 6-2; 6-0 
 C. Perez-Blanco  
 6-3; 7-5 
Semifinals
 S. Watson  
 5-7; 6-4; 6-2 
 J. Belga  
 6-3; 6-2 
 B. Newman  
 6-2; 6-3 
 C. Perez-Blanco  
 6-2; 6-4 
Finals
 J. Belga  
 6-3; 7-5 
 B. Newman 
 6-1; 6-2 
 B. Newman  
 6-4Ret (inj) 

 S. Watson  
  
 C. Perez-Blanco  
  

 C. Perez-Blanco 
 7-5; 6-2 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative