Seminole Lake TC Turkey Bowl Super Serie
   Boys' 18 Singles - Final Rounds   

Round of 32
 Courage Okungbowa   Wesley Chapel, FL 
 Jordan Eriksen   Bradenton, FL 
 Robert Serafim   Bradenton, FL 
 Gregory Perenich   Tarpon Springs, FL 
 Stephen Goldman   Lutz, FL 
 Ninan Kumar   Orlando, FL 
 Carl Gallauer   St Petersburg, FL 
 Alec Josepher   Tampa, FL 
 Stephen Madonia   Lakeland, FL 
10   Andrew Leong   Wesley Chapel, FL 
11   Logan Elder   St Petersburg, FL 
12   Emanuel Llamas   Irving, TX 
13   Samuel Chaffin   Tampa, FL 
14   Markus Bolbjerg   Bradenton, FL 
15   Erik Everett   Oldsmar, FL 
16   Justin Hall   Tampa, FL 
17   Alek Crnogorac   Tampa, FL 
18   Sinan Orhon   Wesley Chapel, FL 
19   James Cramer   Sarasota, FL 
20   James Sullivan   Tampa, FL 
21   Martynas Lukosiunas   Clearwater, FL 
22   Alec Brown   Crystal Beach, FL 
23   David Pagliarulo   Tampa, FL 
24   Lucas Dages   Bradenton, FL 
25   Ganesh Rajaram   Oldsmar, FL 
26   Nikita Leonov   Tampa, FL 
27   Daniel Pivonka   Bradenton, FL 
28   Hareegesh Rohan   Tampa, FL 
29   Alejandro Llamas   Irving, TX 
30   Antony Simakov   Bradenton, FL 
31   Dean Dumitru   Bradenton, FL 
32   Nicholas Litsky   St Petersburg, FL 
Round of 16
 C. Okungbowa  
 6-1; 6-0 
 R. Serafim  
 6-1; 6-3 
 S. Goldman  
 6-4; 6-2 
 A. Josepher  
 6-0; 6-0 
 S. Madonia  
 6-0; 6-0 
 E. Llamas  
 6-1; 6-0 
 S. Chaffin  
 6-0; 6-2 
 J. Hall  
 6-0; 6-1 
 A. Crnogorac  
 6-2; 7-5 
 J. Sullivan  
 4-6; 6-1; 10-8 
 M. Lukosiunas  
 6-1; 6-0 
 L. Dages  
 6-1; 6-1 
 G. Rajaram  
 6-2; 6-1 
 D. Pivonka  
 1-6; 6-3; 10-8 
 A. Simakov  
 2-6; 6-4; 10-5 
 N. Litsky  
 2-6; 6-0; 10-6 
Quarterfinals
 C. Okungbowa  
 6-0; 6-0 
 A. Josepher  
 7-5; 4-6; 10-4 
 E. Llamas  
 7-6(5)); 6-1 
 J. Hall  
 6-3; 7-5 
 A. Crnogorac  
 6-2; 6-4 
 L. Dages  
 6-1; 6-0 
 D. Pivonka  
 6-3; 6-3 
 A. Simakov  
 6-2; 7-5 
Semifinals
 C. Okungbowa  
 6-3; 6-2 
 E. Llamas  
 2-6; 7-5; 10-8 
 L. Dages  
 6-4; 6-1 
 D. Pivonka  
 7-6(3)); 6-4 
Finals
 C. Okungbowa  
 6-1; 6-1 
 C. Okungbowa 
 6-0; 3-0Ret (ill) 
 L. Dages  
 4-6; 6-3; 10-7 

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative