Seminole Lake TC Turkey Bowl Super Serie
   Boys' 12 Singles - Final Rounds   

Round of 32
 David Burns   Fleming Island, FL 
 Bye    
 Hidetaka Suzuki   Bradenton, FL 
 Sean Crockett   Belleair Beach, FL 
 Andrei Leonov   Tampa, FL 
 John Pfingsten   Lutz, FL 
 Victor Stoyanov   Wesley Chapel, FL 
 Shoichiro Morita   Bradenton, FL 
 Micah Braswell   Sarasota, FL 
10   Bye    
11   Jackson Korta   Lutz, FL 
12   Sebastian Solano   Tampa, FL 
13   Fraser Leslie   Wesley Chapel, FL 
14   Bye    
15   Jiri Krouzek   Bradenton, FL 
16   James Cortese   Seminole, FL 
17   Sam Sherman   Palm Harbor, FL 
18   Andy Zhu   Bradenton, FL 
19   Dion Loutas   Wesley Chapel, FL 
20   Christopher Reilly   St Petersburg, FL 
21   Destiny Okungbowa   Wesley Chapel, FL 
22   Dustin Dusek   Tampa, FL 
23   Bye    
24   Chase Martin   Tampa, FL 
25   Rory Kemm   Tampa, FL 
26   Timothy Reilly   St Petersburg, FL 
27   Roger Wang   St Petersburg, FL 
28   Kanishkh Ramesh   Wesley Chapel, FL 
29   Aidan Lilienthal   Wesley Chapel, FL 
30   Joseph Johnston   Tampa, FL 
31   Bye    
32   Asher King   Lutz, FL 
Round of 16
 D. Burns  
  
 S. Crockett  
 6-0; 5-7; 10-6 
 A. Leonov  
 6-3; 6-0 
 S. Morita  
 6-2; 6-2 
 M. Braswell  
  
 J. Korta  
 6-2; 6-0 
 F. Leslie  
  
 J. Krouzek  
 6-4; 6-2 
 S. Sherman  
 6-3; 6-2 
 C. Reilly  
 6-1; 6-0 
 D. Okungbowa  
 6-0; 6-0 
 C. Martin  
  
 T. Reilly  
 Wo (ill) 
 K. Ramesh  
 6-1; 6-1 
 J. Johnston  
 6-1; 6-2 
 A. King  
  
Quarterfinals
 D. Burns  
 6-1; 6-1 
 S. Morita  
 6-0; 6-2 
 M. Braswell  
 6-3; 6-2 
 F. Leslie  
 6-3; 6-0 
 C. Reilly  
 7-6(2)); 6-3 
 C. Martin  
 6-2; 6-1 
 K. Ramesh  
 6-0; 6-0 
 A. King  
 6-1; 6-2 
Semifinals
 S. Morita  
 6-4; 6-2 
 M. Braswell  
 6-1; 7-5 
 C. Martin  
 6-1; 6-1 
 K. Ramesh  
 6-4; 6-0 
Finals
 S. Morita  
 6-1; 6-2 
 S. Morita 
 6-0; 6-1 
 K. Ramesh  
 6-2; 6-1 

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative