Austin Jr. CMZ
   Boys' 16 Singles - White - Final Rounds   

Round of 32
 Noah Steinle   Austin, TX 
 Bye    
 Ruben Vargas   Houston, TX 
 Sterling Root   Georgetown, TX 
 Erik Wiik   Katy, TX 
 Joshua Vanwinkle   Cibolo, TX 
 Luke Imperial   Austin, TX 
 Armaan Ahuja   Arlington, TX 
 Reagan Vaughn   Meadowlakes, TX 
10   Will Hardage   Dallas, TX 
11   Carlos Herrera   San Antonio, TX 
12   Bye    
13   Robert Fanning   Houston, TX 
14   Wolfgang Seibert   Rowlett, TX 
15   Andrew Chen   Cypress, TX 
16   Cody Williams   Sugar Land, TX 
17   Travis Walther   Harlingen, TX 
18   Drew Shotwell   Alvin, TX 
19   Bye    
20   Brandon Barrett   Westlake, TX 
21   Daniel Greer   Fair Oaks, TX 
22   Tucker Barnes   Argyle, TX 
23   Bye    
24   Haluki Nakayama   Houston, TX 
25   Sindre Hellesmark   Houston, TX 
26   Vijay Kulkarni   Frisco, TX 
27   Liam Spiesman   Austin, TX 
28   Dhruv Parmar   Houston, TX 
29   Robert Saldana   Laredo, TX 
30   Miggy Fajardo   Grand Prairie, TX 
31   Bye    
32   Anlei Tang   Austin, TX 
Round of 16
 N. Steinle  
  
 R. Vargas  
 3-6; 7-6(5); 1-0 
 J. Vanwinkle  
 7-6; 6-3 
 A. Ahuja  
 7-5; 6-2 
 W. Hardage  
 Wd (emerg) 
 C. Herrera  
  
 W. Seibert  
 2-6; 6-1; 1-0 
 A. Chen  
 6-0; 6-2 
 T. Walther  
 6-2; 6-7; 1-0 
 B. Barrett  
  
 T. Barnes  
 6-2; 6-2 
 H. Nakayama  
  
 S. Hellesmark  
 6-2; 7-6(8) 
 D. Parmar  
 6-4; 4-6; 1-0 
 R. Saldana  
 6-2; 6-2 
 A. Tang  
  
Quarterfinals
 N. Steinle  
 6-2; 6-4 
 A. Ahuja  
 6-1; 6-0 
 W. Hardage  
 3-6; 7-6; 1-0 
 W. Seibert  
 6-3; 6-1 
 T. Walther  
 5-2; 1-0 
 T. Barnes  
 3-6; 6-3; 1-0 
 S. Hellesmark  
 6-2; 7-5 
 A. Tang  
 6-4; 6-2 
Semifinals
 N. Steinle  
 6-2; 6-4 
 W. Seibert  
 6-1; 6-4 
 T. Barnes  
 6-2; 5-7; 1-0 
 A. Tang  
 7-6; 6-1 
Finals
 N. Steinle  
 6-3; 6-3 
 A. Tang 
 6-7(4); 6-2; 6-1 
 A. Tang  
 6-3; 6-2 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative