Harry Gilbert's Holiday Super Series
   Boys' 14 Singles - Final Rounds   

Round of 32
 Alex Guzhva   Ormond Beach, FL 
 Bye    
 Ilya Kalabukhau   Indialantic, FL 
 Bye    
 Alex Levin   Windermere, FL 
 Bye    
 Egan Kattenberg   Satellite Beach, FL 
 David Gorshein   Longwood, FL 
 Dane Hawthorne   Ormond Beach, FL 
10   Bye    
11   David Burns   Fleming Island, FL 
12   Grey Cacciatore   Gainesville, FL 
13   Tristan Adamson   Green Cove Springs, FL 
14   Bye    
15   Emmett Glasgow   Jacksonville, FL 
16   Benjamin Brandt   Gainesville, FL 
17   Andrew Makarov   Port Orange, FL 
18   Dylan Breslaw   Port St Lucie, FL 
19   Bye    
20   Andrew Culver   Jacksonville, FL 
21   Bye    
22   Sidney Moon   Palm Coast, FL 
23   Bye    
24   Hunter Stoneman   Longwood, FL 
25   Harry Cacciatore   Gainesville, FL 
26   Zachary Levin   Windermere, FL 
27   Bye    
28   Gavin Mattiace   Jacksonville, FL 
29   Cameron Leslie   Wesley Chapel, FL 
30   Samuel Eden   Jacksonville, FL 
31   Bye    
32   Jordan Nickerson   Jacksonville, FL 
Round of 16
 A. Guzhva  
  
 I. Kalabukhau  
  
 A. Levin  
  
 D. Gorshein  
 6-0; 6-3 
 D. Hawthorne  
  
 D. Burns  
 6-3; 5-7; 10-6 
 T. Adamson  
  
 E. Glasgow  
 4-6; 6-3; 10-4 
 A. Makarov  
 6-3; 6-1 
 A. Culver  
  
 S. Moon  
  
 H. Stoneman  
  
 H. Cacciatore  
 6-1; 6-2 
 G. Mattiace  
  
 S. Eden  
 6-1; 6-2 
 J. Nickerson  
  
Quarterfinals
 I. Kalabukhau  
 6-4; 6-2 
 D. Gorshein  
 6-2; 6-3 
 D. Burns  
 6-3; 6-4 
 E. Glasgow  
 1-1; 6-0 
 A. Makarov  
 6-4; 6-4 
 H. Stoneman  
 7-6; 6-7; 10-8 
 H. Cacciatore  
 6-1; 6-1 
 S. Eden  
 2-6; 6-3; 10-3 
Semifinals
 I. Kalabukhau  
 6-1; 6-2 
 E. Glasgow  
 2-6; 7-6; 10-3 
 H. Stoneman  
 2-6; 6-3; 10-7 
 S. Eden  
 6-3; 6-2 
Finals
 I. Kalabukhau  
 6-0; 6-3 
 I. Kalabukhau 
 6-1; 6-1 
 H. Stoneman  
 6-4; 6-7; 10-4 

Main Draw



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative