Walnut Creek CMZ
   Boys' 16 Singles - Blue - Final Rounds   

Round of 32
 Jason Boulos   Plano, TX 
 Bye    
 Logan Tran   Lewisville, TX 
 Chase Edgar   Trophy Club, TX 
 Dylan Strickland   Canyon, TX 
 Andrew Le   Keller, TX 
 David Iola   Dallas, TX 
 Ben Crocker   Corsicana, TX 
 A.J. Barrington   Plano, TX 
10   Bye    
11   Andrew Rodriguez   Lancaster, TX 
12   Cole Sorrels   Dallas, TX 
13   Fer Bulnes   San Antonio, TX 
14   Rodney Brown   Trophy Club, TX 
15   Stephen Tam   Southlake, TX 
16   Dejan Savic   Fort Worth, TX 
17   Richard Green   Trophy Club, TX 
18   Jacob Cantu   Garland, TX 
19   Josef Winkler   Lewisville, TX 
20   Nicholas Hartman   McKinney, TX 
21   Michael Kerner   Dallas, TX 
22   Bruno Rojas   Carrollton, TX 
23   Bye    
24   Dominique Everett   McKinney, TX 
25   Alan Arce   Dallas, TX 
26   Sidhant Bagaria   Irving, TX 
27   Jacob Nelson   Austin, TX 
28   Anoop Bedapudi   Frisco, TX 
29   Aakash Lanka   Longview, TX 
30   Bobby Beitel   San Antonio, TX 
31   Bye    
32   Ashton Duke   League City, TX 
Round of 16
 J. Boulos  
  
 C. Edgar  
 6-3; 6-4 
 D. Strickland  
 7-6; 6-3 
 B. Crocker  
 6-4; 6-4 
 A. Barrington  
  
 C. Sorrels  
 6-1; 6-3 
 F. Bulnes  
 6-2; 6-4 
 S. Tam  
 6-3; 6-0 
 J. Cantu  
 6-4; 6-3 
 N. Hartman  
 6-1; 6-2 
 B. Rojas  
 6-0; 6-1 
 D. Everett  
  
 S. Bagaria  
 7-5; 6-4 
 A. Bedapudi  
 6-1; 6-2 
 B. Beitel  
 6-2; 6-0 
 A. Duke  
  
Quarterfinals
 J. Boulos  
 6-4; 6-0 
 D. Strickland  
 6-3; 6-1 
 A. Barrington  
 6-1; 6-1 
 S. Tam  
 6-4; 6-1 
 N. Hartman  
 4-6; 6-3; 10-7 
 B. Rojas  
 Wd (ill) 
 A. Bedapudi  
 6-1; 6-3 
 B. Beitel  
 6-1; 6-2 
Semifinals
 J. Boulos  
 6-4; 6-3 
 A. Barrington  
 6-1; 6-4 
 N. Hartman  
 6-1; 6-4 
 B. Beitel  
 7-5; 6-4 
Finals
 A. Barrington  
 4-6; 6-3; 6-4 
 A. Barrington 
 6-2; 6-1 
 N. Hartman  
 4-0Ret (inj) 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative