L1 Auburn Eastern G16 Des. Closed
   Girls' 16 Singles - MD - Final Rounds   

Round of 32
 Alexa Graham   Garden City, NY 
 Sophia He   Poughkeepsie, NY 
 Tomo Iwasaki   Scarsdale, NY 
 Tamara Comins   Pittsford, NY 
 Bridget Harding   Northport, NY 
 Ekim Buyuk   Mamaroneck, NY 
 Christina Sisti   Mount Vernon, NY 
 Christina Puccinelli   New York, NY 
 Gaby Pollner   Scarsdale, NY 
10   Claire Handa   Point Lookout, NY 
11   Isis Gill   Brooklyn, NY 
12   Stephanie Schrage   Millburn, NJ 
13   Lauren Fishbein   Livingston, NJ 
14   Gillian Perrotta   Scarsdale, NY 
15   Ariel Haber   Wallkill, NY 
16   Taylor Cosme   New Hyde Park, NY 
17   Jessie Cruz   New Rochelle, NY 
18   Alexandra Koniaev   Forest Hills, NY 
19   Meghan Dioguardi   Hornell, NY 
20   Sabrina Barisano   Yonkers, NY 
21   Lilian Poling   West Point, NY 
22   Danielle Giannetti   Oyster Bay, NY 
23   Kahlei Reisinger   Baldwinsville, NY 
24   Connie Li   Painted Post, NY 
25   Haley Hollins   Orchard Park, NY 
26   Sophia Moeller   Tuckahoe, NY 
27   Brianna Williams   Brooklyn, NY 
28   Alexandra Sabe   Rye, NY 
29   Adrienne Travis   Scarsdale, NY 
30   Disha Yellayi   Williamsville, NY 
31   Michele Lehat   Great Neck, NY 
32   Arnelle Sullivan   Brooklyn, NY 
Round of 16
 A. Graham  
 6-2; 6-0 
 T. Iwasaki  
 6-2; 6-7; 6-0 
 E. Buyuk  
 2-6; 6-4; 6-2 
 C. Puccinelli  
 6-0; 6-2 
 G. Pollner  
 6-1; 6-4 
 S. Schrage  
 6-3; 6-2 
 L. Fishbein  
 7-5; 6-3 
 T. Cosme  
 6-3; 6-4 
 J. Cruz  
 4-6; 6-0; 6-1 
 S. Barisano  
 3-6; 6-4; 6-3 
 D. Giannetti  
 6-4; 1-1Ret (inj) 
 K. Reisinger  
 3-6; 6-3; 6-3 
 H. Hollins  
 6-3; 7-5 
 A. Sabe  
 6-3; 6-1 
 D. Yellayi  
 6-3; 6-2 
 A. Sullivan  
 6-1; 6-0 
Quarterfinals
 A. Graham  
 6-3; 6-3 
 C. Puccinelli  
 6-3; 6-2 
 G. Pollner  
 4-6; 6-2; 6-2 
 L. Fishbein  
 6-7(2); 0-6; 7-5 
 S. Barisano  
 6-3; 6-3 
 D. Giannetti  
 4-6; 6-0; 6-3 
 A. Sabe  
 6-1; 6-0 
 A. Sullivan  
 6-3; 6-2 
Semifinals
 A. Graham  
 6-3; 6-2 
 G. Pollner  
 6-3; 2-6; 6-4 
 S. Barisano  
 6-1; 6-3 
 A. Sabe  
 6-4; 6-2 
Finals
 A. Graham  
 6-3; 6-1 
 A. Sabe 
 6-3; 4-6; 7-5 
 A. Sabe  
 6-2; 6-3 

 G. Pollner  
  
 S. Barisano  
  

 G. Pollner 
 6-0; 6-0 

Main Draw



Consolation



Choose a section
of the Draw

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative