2013 Sou Closed 16 Championship
This Report:

    Next Match Time Report - posted 9:00 PM on Jun, 13 2013



                            Next Match Time Report                            

Date: Thursday, June 13, 2013
Time: 9:00:38 PM
-----------------------------------------------------------------------------

        Player Name           
----------------------------  
Abbott Tyler                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Dromsky Samuel Ryan) 
  Sat 9:45 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:55 PM RF, L:Sat 2:40 PM RF]

Adkins Logan                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Price Jerry Ryan) 
  Sat 9:20 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ETO, L:Sat 1:40 PM ETO]

Agarwal Divya                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Evans Kathryn) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:00 PM ALT]

Agee Alexandria Amyre         
                   Girls' 16 Doubles (p:Gooding Katherine P.) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:00 PM RF, L:Sat 1:05 PM RF]

Akins Drew                    
                   Boys' 16 Doubles (p:Ghering Matt C.) 

Akmon George Allen            
                   Boys' 16 Doubles (p:Graft Matthew M.) 
  Sat 10:45 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ETO, L:Sat 2:50 PM ETO]

Albertson Ana Bridget         
                   Girls' 16 Doubles (p:Collins Mckenzie) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:40 PM DS]

Allen Austin J.               
                   Boys' 16 Doubles (p:Dunlap Joel) 
  Sat 10:30 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM DS, L:Sat 2:40 PM DS]

Alsup Emma Wesley             
                   Girls' 16 Doubles (p:McDonald Skylar Jean) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:00 PM RF, L:Sat 1:05 PM RF]

Altick Helen Abigail          
  Sun 9:45 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Anders Christopher R.         
                   Boys' 16 Doubles (p:Simpson Christopher) 
  Sat 10:35 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:10 PM RF, L:Sat 3:05 PM RF]

Andre Remi                    
  Sat 9:05 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM RF, L:Sat 1:15 PM RF]

Apple Edward Lee              
                   Boys' 16 Doubles (p:Davis Griffin) 
  Sat 9:25 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ALT, L:Sat 1:50 PM ALT]

Apple Michael                 
                   Boys' 16 Doubles (p:LaHue Paul S.) 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Archer Hannah Rita            
                   Girls' 16 Doubles (p:Jiang Sarah Xue) 
  Sat 9:05 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ALT, L:Sat 12:55 PM ALT]

Armas Samantha P.             
                   Girls' 16 Doubles (p:Zenoni Suzanne D.) 
  Sun 9:35 AM   DS Girls' 16 Singles 

Barr Kyle Thomas              
                   Boys' 16 Doubles (p:Ogden Michael Davis) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Bauers Danielle V.            
                   Girls' 16 Doubles (p:Muzik Katherine) 
  Sun 9:40 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Baynes Rina                   
  Sat 9:10 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:45 PM RF, L:Sat 1:20 PM RF]

Belsito Daniel                
                   Boys' 16 Doubles (p:Rebol Max) 
  Sun 8:00 AM  ALT Boys' 16 Singles  

Bennett Audrey                
                   Girls' 16 Doubles (p:Head Magan Kimberly) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:05 PM RF, L:Sat 1:10 PM RF]

Birch Reid                    
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 11:10 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:45 PM RF, L:Sat 3:30 PM RF]

Blackman Zavier Renard        
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:50 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ETO, L:Sat 2:50 PM ETO]

Blanno Sofia C                
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM DS, L:Sat 1:00 PM DS]

Bortles Alexa                 
  Sun 9:15 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Boyden Blaine S.              
                   Boys' 16 Doubles  
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Boyden Susanne                
                   Girls' 16 Doubles (p:Patel Sophia M.) 
  Sun 9:55 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Braud Jeremy                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Massery Adam L) 
  Sat 11:10 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:50 PM DS, L:Sat 3:10 PM DS]

Briggs Jake                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Ryan Landon Hanson) 
  Sat 11:20 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:50 PM DS, L:Sat 3:10 PM DS]

Brown Adam R.                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Wood Harrison) 
  Sat 10:15 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM DS, L:Sat 2:40 PM DS]

Busch Katie                   
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:25 PM RF]

Cameron Scotty                
                   Boys' 16 Doubles (p:Duarte Hufelder) 
  Sun 8:00 AM  ALT Boys' 16 Singles  

Cantrell Cabel                
                   Boys' 16 Doubles (p:Rettke Vincent) 
  Sat 10:00 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM RF, L:Sat 2:50 PM RF]

Carnes Mark Hodgin            
                   Boys' 16 Doubles (p:Dayton Jeffrey M.) 
  Sat 10:15 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM DS, L:Sat 2:40 PM DS]

Carro Andres                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Rollhauser Lorenzo) 
  Sat 9:15 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ALT, L:Sat 1:40 PM ALT]

CARTER GARY LYNN              
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:50 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:50 PM DS, L:Sat 2:35 PM DS]

Carver Curran                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Fuller Savanna Leigh) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:00 PM RF, L:Sat 1:05 PM RF]

Chintham Jayanth Reddy        
                   Boys' 16 Doubles  
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Chopovsky Daniel Allan        
                   Boys' 16 Doubles (p:Lancaster Brandon G.) 
  Sun 8:00 AM  ETO Boys' 16 Singles  

Choppara Sreeja               
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:10 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ALT, L:Sat 12:55 PM ALT]

Chronister Keagan Scott       
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:55 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ALT, L:Sat 3:00 PM ALT]

Cobb Austin Green             
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 11:25 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 3:05 PM DS, L:Sat 3:20 PM DS]

Collins Josiah Paul           
                   Boys' 16 Doubles (p:Richey Spencer L.) 
  Sun 8:00 AM  ALT Boys' 16 Singles  

Collins Mckenzie              
                   Girls' 16 Doubles (p:Albertson Ana Bridget) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:10 PM RF]

Cook Jackson Layne            
                   Boys' 16 Doubles (p:Dow Greg) 
  Sat 9:50 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:55 PM RF, L:Sat 2:40 PM RF]

Coots Ashley                  
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:20 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM DS, L:Sat 1:15 PM DS]

Craig Kennedy                 
                   Girls' 16 Doubles (p:King Shelby) 
  Sun 9:50 AM   DS Girls' 16 Singles 

Cramer Jessica Lia            
                   Girls' 16 Doubles (p:Otsuka Nami) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:10 PM ALT]

Crane Bennett                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Rico Louis Anthony) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Crawford Hope Mawunyo         
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:25 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM DS, L:Sat 2:10 PM DS]

Croyder Trevor                
                   Boys' 16 Doubles (p:Hill Al Galatyn) 
  Sat 9:15 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ALT, L:Sat 1:40 PM ALT]

Czura Ellie                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Williams Elizabeth) 
  Sat 9:15 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:45 PM RF, L:Sat 1:20 PM RF]

Dahlem Natalie                
                   Girls' 16 Doubles (p:MacMillan Abbey Kennedy) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:20 PM ETO]

Darter Alye                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Manning Margaret Louise) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:10 PM DS]

Davis Gavin C.                
                   Boys' 16 Doubles (p:Whitehurst Peter) 
  Sat 10:45 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:15 PM DS, L:Sat 2:55 PM DS]

Davis Griffin                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Apple Edward Lee) 
  Sat 10:55 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ETO, L:Sat 3:00 PM ETO]

Dayton Jeffrey M.             
                   Boys' 16 Doubles (p:Carnes Mark Hodgin) 
  Sat 9:20 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ALT, L:Sat 1:40 PM ALT]

Dervishian Aimee              
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ETO, L:Sat 12:30 PM ETO]

Desmond Brittney              
                   Girls' 16 Doubles (p:Schuster Samantha) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM RF, L:Sat 12:40 PM RF]

Diaz Alex                     
                   Boys' 16 Doubles (p:Jennings Zach) 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Dileo Hannah Nicole           
                   Girls' 16 Doubles (p:Lifsey Alexis Christine) 
  Sat 9:10 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM DS, L:Sat 1:15 PM DS]

Dow Greg                      
                   Boys' 16 Doubles (p:Cook Jackson Layne) 
  Sat 10:00 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM RF, L:Sat 2:50 PM RF]

Dromsky Samuel Ryan           
                   Boys' 16 Doubles (p:Abbott Tyler) 
  Sat 10:20 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ETO, L:Sat 2:45 PM ETO]

Droop Valerie E.              
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:05 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM DS, L:Sat 1:10 PM DS]

Duarte Hufelder               
                   Boys' 16 Doubles (p:Cameron Scotty) 
  Sat 11:15 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:45 PM RF, L:Sat 3:30 PM RF]

Dubilier Alex S.              
                   Boys' 16 Doubles (p:Slone Adam) 
  Sat 9:20 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ALT, L:Sat 1:40 PM ALT]

Dunlap Joel                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Allen Austin J.) 
  Sat 11:10 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:50 PM DS, L:Sat 3:10 PM DS]

Durham Christopher Miller     
                   Boys' 16 Doubles (p:Durham Joseph Michael) 
  Sat 9:20 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM DS, L:Sat 2:10 PM DS]

Durham Joseph Michael         
                   Boys' 16 Doubles (p:Durham Christopher Miller) 
  Sat 9:35 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ALT, L:Sat 1:50 PM ALT]

Duval Darby                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Wiggins Delaney) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:20 PM ALT]

Edwards Bailey                
                   Girls' 16 Doubles (p:Summerford Kara E.) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:25 PM RF]

Egoroff Erin                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Streeter Erin) 
  Sat 9:05 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ETO, L:Sat 12:55 PM ETO]

Elie Elijah                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Kirkwood Cameron) 
  Sat 9:40 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ETO, L:Sat 2:10 PM ETO]

Elliott Quinn                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Shinall Callan) 
  Sat 10:45 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM RF, L:Sat 3:10 PM RF]

Eluhu Francesca Marie-Louise  
                   Girls' 16 Doubles (p:Lebleu Elizabeth) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:25 PM DS]

Evans Kathryn                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Agarwal Divya) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:10 PM ALT]

Evans Klein Daniel            
                   Boys' 16 Doubles (p:Ma Calvin Ming) 
  Sat 9:55 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:50 PM DS, L:Sat 2:35 PM DS]

Fauchet Nicholas              
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:45 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ETO, L:Sat 2:50 PM ETO]

Fincher Layne                 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:40 AM RF, L:Sat 12:30 PM RF]

Francisco Hannah              
                   Girls' 16 Doubles (p:McNeal Mary) 
  Sat 9:15 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM RF, L:Sat 1:30 PM RF]

Freestone Brandon             
                   Boys' 16 Doubles (p:Jemison Jonathan) 
  Sat 10:15 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM RF, L:Sat 3:00 PM RF]

French Lauren                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Walker Ashton Elizabeth) 
  Sat 9:15 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:45 PM RF, L:Sat 1:20 PM RF]

Fritsch Max                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Yang Alexander) 
  Sat 9:50 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ALT, L:Sat 2:25 PM ALT]

Fuller Savanna Leigh          
                   Girls' 16 Doubles (p:Carver Curran) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:00 PM ALT]

Galush Matthew                
                   Boys' 16 Doubles (p:Weber Logan) 
  Sun 8:00 AM  ALT Boys' 16 Singles  

Garrott Grace                 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:20 PM ALT]

Ghering Matt C.               
                   Boys' 16 Doubles (p:Akins Drew) 
  Sat 9:45 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ETO, L:Sat 2:10 PM ETO]

Gibson Helen                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Young Erin) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:55 AM DS, L:Sat 1:05 PM DS]

Gooding Katherine P.          
                   Girls' 16 Doubles (p:Agee Alexandria Amyre) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:10 PM ALT]

Gould Elizabeth Mary Pat      
                   Girls' 16 Doubles (p:Hall Caroline) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:40 AM RF, L:Sat 12:30 PM RF]

Gourley Anne Marie            
                   Girls' 16 Doubles (p:Walter Anna Mary) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:05 PM RF, L:Sat 1:10 PM RF]

Graft Matthew M.              
                   Boys' 16 Doubles (p:Akmon George Allen) 
  Sat 9:35 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM RF, L:Sat 2:15 PM RF]

Gudiseva Sairam               
                   Boys' 16 Doubles (p:Myers Tyler) 
  Sat 11:25 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 3:05 PM DS, L:Sat 3:20 PM DS]

Guilbeau Ben                  
  Sat 10:55 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ALT, L:Sat 3:00 PM ALT]

Gutierrez Chad Shepard        
                   Boys' 16 Doubles (p:McDonough Cullen Francis) 
  Sat 10:50 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ETO, L:Sat 2:50 PM ETO]

Haigwood Nicole G.            
                   Girls' 16 Doubles (p:Narang Anmol K.) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:05 PM RF, L:Sat 1:10 PM RF]

Hall Caroline                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Gould Elizabeth Mary Pat) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM DS, L:Sat 1:00 PM DS]

Hamilton Grey                 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Hancock Matthew Rhett         
                   Boys' 16 Doubles (p:Steryous Alex) 
  Sat 9:55 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ETO, L:Sat 2:25 PM ETO]

Hargrove Ryan                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Zhao Edward) 
  Sat 9:45 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:45 PM RF, L:Sat 2:25 PM RF]

Harmon Haley                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Nelson Hannah Kathleen) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:45 PM DS]

Harper Will                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Kannegieter Trent S.) 
  Sat 10:40 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:15 PM DS, L:Sat 2:55 PM DS]

Harrison Ladd                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Marin Matthew) 
  Sat 9:40 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM DS, L:Sat 2:30 PM DS]

He Jonathan                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Klokow Joseph) 
  Sat 9:30 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM DS, L:Sat 2:20 PM DS]

Head Magan Kimberly           
                   Girls' 16 Doubles (p:Bennett Audrey) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:10 PM ETO]

Henson Matthew Michael        
                   Boys' 16 Doubles (p:Morton Andrew Thomas) 
  Sat 9:55 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:50 PM DS, L:Sat 2:35 PM DS]

Hess Christian                
                   Boys' 16 Doubles (p:Pugh Jacob) 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Hildenbrand Andrew D.         
                   Boys' 16 Doubles (p:Wilkins Christopher) 
  Sat 9:50 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:55 PM RF, L:Sat 2:40 PM RF]

Hill Al Galatyn               
                   Boys' 16 Doubles (p:Croyder Trevor) 
  Sat 10:25 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM RF, L:Sat 3:00 PM RF]

Holladay Dalton               
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:50 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM RF, L:Sat 3:10 PM RF]

Holladay Kendal               
                   Girls' 16 Doubles (p:Ochsenhirt Ashley Elizabeth) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:10 PM ETO]

Homan Sydney Matteson         
                   Girls' 16 Doubles (p:Quammen Allison Lounsbury) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:50 AM RF, L:Sat 12:55 PM RF]

Honig Bailey Seaver           
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:15 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ETO, L:Sat 1:40 PM ETO]

Hooker Tori Moriah            
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:25 PM RF]

Horton Hunter Joseph          
                   Boys' 16 Doubles (p:Wiggins Liam Terrell) 
  Sat 9:30 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM RF, L:Sat 2:15 PM RF]

Hunter Avery                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Moore Gabrielle Alexis) 
  Sat 9:05 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM RF, L:Sat 1:15 PM RF]

Hurt Gaby                     
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ALT, L:Sat 12:45 PM ALT]

Huryn Aleks                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Yun Christopher) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Hutchins Madison Anne         
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:05 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM DS, L:Sat 1:10 PM DS]

Ingram Morgan Elizabeth       
                   Girls' 16 Doubles (p:Meredith Marycaroline) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:25 PM DS]

Jabusch Hannah                
                   Girls' 16 Doubles (p:Knors Devin M.) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:20 PM ETO]

Jemison Jonathan              
                   Boys' 16 Doubles (p:Freestone Brandon) 
  Sat 9:25 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ETO, L:Sat 1:50 PM ETO]

Jennings Grace                
                   Girls' 16 Doubles (p:Rao Neha) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:55 AM DS, L:Sat 1:05 PM DS]

Jennings Zach                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Diaz Alex) 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Jhattu Jayman                 
  Sat 9:45 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ALT, L:Sat 2:10 PM ALT]

Jiang Sabrina F.              
                   Girls' 16 Doubles (p:Zschunke Sarah) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:00 PM ETO]

Jiang Sarah Xue               
                   Girls' 16 Doubles (p:Archer Hannah Rita) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM DS, L:Sat 1:00 PM DS]

Johnson Tracy                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Kane Jenna Lee) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:20 PM ETO]

Johnston Nicole Ann           
                   Girls' 16 Doubles (p:Mills Alison) 
  Sun 9:35 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Johnston Philip V.            
                   Boys' 16 Doubles (p:Woodman Josh) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Jones Alexander M.            
                   Boys' 16 Doubles (p:Schupp Chase) 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Jones Makenna                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Kriscunas Cameron Claire) 
  Sun 9:45 AM   DS Girls' 16 Singles 

Kanagasegar Nithya            
  Sat 9:05 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM DS, L:Sat 1:10 PM DS]

Kane Jenna Lee                
                   Girls' 16 Doubles (p:Johnson Tracy) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ETO, L:Sat 12:45 PM ETO]

Kannegieter Trent S.          
                   Boys' 16 Doubles (p:Harper Will) 
  Sat 11:05 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM RF, L:Sat 3:25 PM RF]

Karl Steven                   
                   Boys' 16 Doubles  
  Sun 8:00 AM  ALT Boys' 16 Singles  

Karlawish John                
                   Boys' 16 Doubles  
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Kauffman Madelyn Nicole       
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:00 PM ETO]

Kauffman Melinda Kay          
                   Girls' 16 Doubles (p:Labiche Orla) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:45 PM DS]

Keeline Johanna               
                   Girls' 16 Doubles (p:Webb Alexa M.) 
  Sun 9:45 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Kennedy Sam E.                
                   Boys' 16 Doubles  
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Kim Loren                     
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ALT, L:Sat 12:30 PM ALT]

Kimball AnneMarie             
                   Girls' 16 Doubles (p:Kimball RebeccaGrace A.) 
  Sat 9:10 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ETO, L:Sat 12:55 PM ETO]

Kimball RebeccaGrace A.       
                   Girls' 16 Doubles (p:Kimball AnneMarie) 
  Sat 9:05 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM RF, L:Sat 1:15 PM RF]

King Shelby                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Craig Kennedy) 
  Sun 9:40 AM   DS Girls' 16 Singles 

Kirkwood Cameron              
                   Boys' 16 Doubles (p:Elie Elijah) 
  Sat 11:05 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ALT, L:Sat 3:00 PM ALT]

Kitchen Natalie               
                   Girls' 16 Doubles (p:Templeton Hannah) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:40 PM DS]

Klages-Miller Jana            
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:00 PM ETO]

Klokow Joseph                 
                   Boys' 16 Doubles (p:He Jonathan) 
  Sat 10:55 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ETO, L:Sat 3:00 PM ETO]

Knors Devin M.                
                   Girls' 16 Doubles (p:Jabusch Hannah) 
  Sat 9:10 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ETO, L:Sat 12:55 PM ETO]

Kodali Anudeep                
                   Boys' 16 Doubles  
  Sun 8:00 AM  ALT Boys' 16 Singles  

Kona Aishwarya                
                   Girls' 16 Doubles (p:Valentine Morgan Lyn) 
  Sun 9:15 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Kriscunas Cameron Claire      
                   Girls' 16 Doubles (p:Jones Makenna) 
  Sun 9:50 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Labiche Orla                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Kauffman Melinda Kay) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:10 PM ETO]

LaHue Paul S.                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Apple Michael) 
  Sat 9:45 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ALT, L:Sat 2:10 PM ALT]

Lancaster Brandon G.          
                   Boys' 16 Doubles (p:Chopovsky Daniel Allan) 
  Sun 8:00 AM  ETO Boys' 16 Singles  

Lauture Philippe A.           
  Sun 8:00 AM  ETO Boys' 16 Singles  

Lebleu Elizabeth              
                   Girls' 16 Doubles (p:Eluhu Francesca Marie-Louise) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:50 AM RF, L:Sat 12:55 PM RF]

Lee Christie                  
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:40 PM DS]

Lee Galen                     
                   Boys' 16 Doubles (p:Wells Gray) 
  Sun 8:00 AM  ETO Boys' 16 Singles  

Lee Gretchen B.               
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:40 AM RF, L:Sat 12:30 PM RF]

Lidikay Sam                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Wang Nathan) 
  Sat 10:35 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:10 PM RF, L:Sat 3:05 PM RF]

Lifsey Alexis Christine       
                   Girls' 16 Doubles (p:Dileo Hannah Nicole) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:00 PM ALT]

Lim Kevin                     
  Sat 11:10 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:45 PM RF, L:Sat 3:30 PM RF]

Liu Jessica                   
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ETO, L:Sat 12:30 PM ETO]

Lock Allan                    
                   Boys' 16 Doubles (p:White Trevor) 
  Sat 9:45 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:45 PM RF, L:Sat 2:25 PM RF]

Loeb Robert                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Phillips Alex C.) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Love Mikhail                  
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:20 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ETO, L:Sat 2:45 PM ETO]

Lovitt George D.              
                   Boys' 16 Doubles (p:McDaniel Nicholas Ryland) 
  Sat 10:45 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ALT, L:Sat 2:50 PM ALT]

Ma Calvin Ming                
                   Boys' 16 Doubles (p:Evans Klein Daniel) 
  Sat 10:45 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM RF, L:Sat 3:10 PM RF]

MacMillan Abbey Kennedy       
                   Girls' 16 Doubles (p:Dahlem Natalie) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:15 PM RF]

Malina Michael S.             
  Sat 9:55 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM RF, L:Sat 2:50 PM RF]

Manning Margaret Louise       
                   Girls' 16 Doubles (p:Darter Alye) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM DS, L:Sat 1:00 PM DS]

Marcinkowski Anne             
                   Girls' 16 Doubles (p:Paradies Molly H.) 
  Sat 9:20 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM RF, L:Sat 1:30 PM RF]

Marin Matthew                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Harrison Ladd) 
  Sat 10:50 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ALT, L:Sat 2:50 PM ALT]

Martin Jensen                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Waldeck Nicholas) 
  Sat 9:25 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM DS, L:Sat 2:10 PM DS]

Massery Adam L                
                   Boys' 16 Doubles (p:Braud Jeremy) 
  Sat 10:35 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ETO, L:Sat 2:45 PM ETO]

Mayer Kevin                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Terry Matthew Richard) 
  Sat 11:05 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM RF, L:Sat 3:25 PM RF]

McCaghren Mary Jane           
                   Girls' 16 Doubles (p:Saab Carmen J.) 
  Sat 9:10 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM DS, L:Sat 1:15 PM DS]

McCall Lauren Elizabeth       
                   Girls' 16 Doubles (p:Strickland Jordan Michelle) 
  Sun 9:20 AM   DS Girls' 16 Singles 

McDaniel Nicholas Ryland      
                   Boys' 16 Doubles (p:Lovitt George D.) 
  Sat 9:35 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ETO, L:Sat 1:50 PM ETO]

McDonald Skylar Jean          
                   Girls' 16 Doubles (p:Alsup Emma Wesley) 
  Sun 10:15 AM RF  Girls' 16 Singles 

McDonough Cullen Francis      
                   Boys' 16 Doubles (p:Gutierrez Chad Shepard) 
  Sat 10:50 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ALT, L:Sat 2:50 PM ALT]

McNeal Mary                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Francisco Hannah) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:45 PM DS]

Melancon Mason Daniel         
                   Boys' 16 Doubles (p:Thomas Mitchell) 
  Sat 11:00 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:30 PM RF, L:Sat 3:15 PM RF]

Meredith Marycaroline         
                   Girls' 16 Doubles (p:Ingram Morgan Elizabeth) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:20 PM ETO]

Merrill Whalen                
                   Boys' 16 Doubles (p:Tippen Noah) 
  Sat 9:15 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ETO, L:Sat 1:40 PM ETO]

Metcalf Emily Ann             
                   Girls' 16 Doubles (p:Suswam Sena) 
  Sun 10:25 AM RF  Girls' 16 Singles 

Miller Andrew John            
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:50 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ALT, L:Sat 2:25 PM ALT]

Mills Alison                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Johnston Nicole Ann) 
  Sun 9:25 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Mitchell Rohman L.            
  Sat 9:55 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ETO, L:Sat 2:25 PM ETO]

Mixon Heather Marissa         
                   Girls' 16 Doubles (p:Tucker Haley) 
  Sun 9:25 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Mixon Madeline                
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ALT, L:Sat 12:45 PM ALT]

Moore Gabrielle Alexis        
                   Girls' 16 Doubles (p:Hunter Avery) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:55 AM DS, L:Sat 1:05 PM DS]

Morpeth Preston Frederick     
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:55 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:30 PM RF, L:Sat 3:15 PM RF]

Morton Andrew Thomas          
                   Boys' 16 Doubles (p:Henson Matthew Michael) 
  Sat 10:55 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:30 PM RF, L:Sat 3:15 PM RF]

Mudge Courtney                
                   Girls' 16 Doubles (p:Price Courtney Marie) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ETO, L:Sat 12:45 PM ETO]

Muzik Katherine               
                   Girls' 16 Doubles (p:Bauers Danielle V.) 
  Sun 9:50 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Myers Tyler                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Gudiseva Sairam) 
  Sat 10:35 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ETO, L:Sat 2:45 PM ETO]

Narang Anmol K.               
                   Girls' 16 Doubles (p:Haigwood Nicole G.) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:50 AM RF, L:Sat 12:55 PM RF]

Nawabi Noah                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Tobacco Patrick W.) 
  Sat 10:35 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ALT, L:Sat 2:45 PM ALT]

Neal Jack Connor              
                   Boys' 16 Doubles (p:Phillips Matthew) 
  Sat 10:25 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM RF, L:Sat 3:00 PM RF]

Nelson Hannah Kathleen        
                   Girls' 16 Doubles (p:Harmon Haley) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ETO, L:Sat 12:45 PM ETO]

Nettle Catherine Mary         
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:10 PM RF]

O'Brien Shannon Elizabeth     
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ETO, L:Sat 12:45 PM ETO]

Ochsenhirt Ashley Elizabeth   
                   Girls' 16 Doubles (p:Holladay Kendal) 
  Sat 9:25 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 1:00 PM RF, L:Sat 1:35 PM RF]

Ockerman Will                 
  Sat 11:05 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ETO, L:Sat 3:00 PM ETO]

Ogden Michael Davis           
                   Boys' 16 Doubles (p:Barr Kyle Thomas) 
  Sun 8:00 AM  ETO Boys' 16 Singles  

Orgeron Cody James            
                   Boys' 16 Doubles (p:Suhor Gregory G.) 
  Sat 9:55 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ALT, L:Sat 2:25 PM ALT]

Ostrander Mitchell M.         
                   Boys' 16 Doubles (p:Vice Mason) 
  Sat 10:20 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ALT, L:Sat 2:45 PM ALT]

Otsuka Nami                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Cramer Jessica Lia) 
  Sun 9:30 AM   DS Girls' 16 Singles 

Palisoc Christine Dana        
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:10 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:45 PM RF, L:Sat 1:20 PM RF]

Paradies Molly H.             
                   Girls' 16 Doubles (p:Marcinkowski Anne) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:25 PM DS]

Parker Marshall M.            
  Sat 9:50 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ETO, L:Sat 2:25 PM ETO]

Patel Sophia M.               
                   Girls' 16 Doubles (p:Boyden Susanne) 
  Sat 9:30 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 1:00 PM RF, L:Sat 1:35 PM RF]

Patterson Grant M.            
  Sat 9:35 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM DS, L:Sat 2:20 PM DS]

Paul Jordan Danielle          
  Sat 9:05 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM RF, L:Sat 1:15 PM RF]

Phillips Alex C.              
                   Boys' 16 Doubles (p:Loeb Robert) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Phillips Colton Hall          
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:40 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:45 PM RF, L:Sat 2:25 PM RF]

Phillips Matthew              
                   Boys' 16 Doubles (p:Neal Jack Connor) 
  Sat 10:40 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:15 PM DS, L:Sat 2:55 PM DS]

Pitts Jordan                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Shelton Bryce W.) 
  Sat 9:35 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ALT, L:Sat 1:50 PM ALT]

Price Courtney Marie          
                   Girls' 16 Doubles (p:Mudge Courtney) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM RF, L:Sat 12:40 PM RF]

Price Jerry Ryan              
                   Boys' 16 Doubles (p:Adkins Logan) 
  Sat 11:00 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:30 PM RF, L:Sat 3:15 PM RF]

Pugh Jacob                    
                   Boys' 16 Doubles (p:Hess Christian) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Quammen Allison Lounsbury     
                   Girls' 16 Doubles (p:Homan Sydney Matteson) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ALT, L:Sat 12:30 PM ALT]

Raley Clare                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Rebol Amanda Leigh) 
  Sun 9:40 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Rao Neha                      
                   Girls' 16 Doubles (p:Jennings Grace) 
  Sat 9:20 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM RF, L:Sat 1:30 PM RF]

Rebol Amanda Leigh            
                   Girls' 16 Doubles (p:Raley Clare) 
  Sun 9:40 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Rebol Max                     
                   Boys' 16 Doubles (p:Belsito Daniel) 
  Sat 11:00 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM RF, L:Sat 3:25 PM RF]

Reilly Brenna Shea            
                   Girls' 16 Doubles 
  Sun 9:45 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Rettke Vincent                
                   Boys' 16 Doubles (p:Cantrell Cabel) 
  Sat 9:50 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ETO, L:Sat 2:25 PM ETO]

Richards Taylor Leigh         
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:10 PM ETO]

Richey Spencer L.             
                   Boys' 16 Doubles (p:Collins Josiah Paul) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Rico Louis Anthony            
                   Boys' 16 Doubles (p:Crane Bennett) 
  Sat 10:40 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:10 PM RF, L:Sat 3:05 PM RF]

Rodman Billie Ulmer           
  Sat 9:30 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 1:00 PM RF, L:Sat 1:35 PM RF]

Rogers Josie E.               
  Sun 9:25 AM   DS Girls' 16 Singles 

Rollhauser Lorenzo            
                   Boys' 16 Doubles (p:Carro Andres) 
  Sat 9:40 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM DS, L:Sat 2:30 PM DS]

Rolph Madeline Abigail        
                   Girls' 16 Doubles 
  Sun 10:00 AM RF  Girls' 16 Singles 

Ryan Landon Hanson            
                   Boys' 16 Doubles (p:Briggs Jake) 
  Sat 11:35 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 3:05 PM DS, L:Sat 3:20 PM DS]

Saab Carmen J.                
                   Girls' 16 Doubles (p:McCaghren Mary Jane) 
  Sun 9:20 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Schneider Elena Renee         
                   Girls' 16 Doubles (p:Thompson Katie) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:40 AM RF, L:Sat 12:30 PM RF]

Schneiter Joseph Christian    
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:40 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:10 PM RF, L:Sat 3:05 PM RF]

Schrader Joseph H             
                   Boys' 16 Doubles (p:Tewari Ravi M.) 
  Sat 10:35 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ALT, L:Sat 2:45 PM ALT]

Schupp Chase                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Jones Alexander M.) 
  Sat 10:50 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM RF, L:Sat 3:10 PM RF]

Schuster Samantha             
                   Girls' 16 Doubles (p:Desmond Brittney) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:25 PM RF]

Shah Kruti                    
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:05 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ALT, L:Sat 12:55 PM ALT]

Sharma Abhin                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Stachowiak Nick) 
  Sun 8:00 AM  RF  Boys' 16 Singles  

Sheldon Terra Lanae           
                   Girls' 16 Doubles 
  Sun 9:35 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Shelton Bryce W.              
                   Boys' 16 Doubles (p:Pitts Jordan) 
  Sat 9:20 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM DS, L:Sat 2:10 PM DS]

Shinall Callan                
                   Boys' 16 Doubles (p:Elliott Quinn) 
  Sat 9:30 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM DS, L:Sat 2:20 PM DS]

Simpson Christopher           
                   Boys' 16 Doubles (p:Anders Christopher R.) 
  Sat 9:45 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM DS, L:Sat 2:30 PM DS]

Sirimoungkhons Mallissa       
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ETO, L:Sat 12:00 PM ETO]

Slone Adam                    
                   Boys' 16 Doubles (p:Dubilier Alex S.) 
  Sat 9:30 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM RF, L:Sat 2:15 PM RF]

Spain Will M.                 
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:40 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:45 PM RF, L:Sat 2:25 PM RF]

Spencer Nicole                
                   Girls' 16 Doubles (p:Zhang Karena Tian) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:50 AM RF, L:Sat 12:55 PM RF]

Stachowiak Nick               
                   Boys' 16 Doubles (p:Sharma Abhin) 
  Sun 8:00 AM  ETO Boys' 16 Singles  

Steryous Alex                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Hancock Matthew Rhett) 
  Sat 9:55 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM RF, L:Sat 2:50 PM RF]

Stratienko Analisa Elizabeth  
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ALT, L:Sat 12:45 PM ALT]

Strause J Austin              
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:20 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:05 PM ETO, L:Sat 1:40 PM ETO]

Streeter Erin                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Egoroff Erin) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ETO, L:Sat 12:30 PM ETO]

Strickland Jordan Michelle    
                   Girls' 16 Doubles (p:McCall Lauren Elizabeth) 
  Sat 9:15 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM RF, L:Sat 1:30 PM RF]

Strickland Savannah Belle     
                   Girls' 16 Doubles (p:Strickland Sophia Louise) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM ALT, L:Sat 12:45 PM ALT]

Strickland Sophia Louise      
                   Girls' 16 Doubles (p:Strickland Savannah Belle) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:45 PM DS]

Suhor Gregory G.              
                   Boys' 16 Doubles (p:Orgeron Cody James) 
  Sat 10:30 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:00 PM DS, L:Sat 2:40 PM DS]

Sullivan Claire               
                   Girls' 16 Doubles (p:Yates Turner) 
  Sun 9:30 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Summerford Kara E.            
                   Girls' 16 Doubles (p:Edwards Bailey) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:05 PM RF, L:Sat 1:10 PM RF]

Suswam Sena                   
                   Girls' 16 Doubles (p:Metcalf Emily Ann) 
  Sun 9:45 AM  RF  Girls' 16 Singles 

Swope Heidi R.                
                   Girls' 16 Doubles (p:Taranto Savannah Danielle) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:20 PM ALT]

Taranto Savannah Danielle     
                   Girls' 16 Doubles (p:Swope Heidi R.) 
  Sat 9:05 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:35 PM DS, L:Sat 1:10 PM DS]

Taylor Scott                  
  Sat 11:15 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:45 PM RF, L:Sat 3:30 PM RF]

Taylor Yasmine Amirah         
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:15 PM RF]

Templeton Hannah              
                   Girls' 16 Doubles (p:Kitchen Natalie) 
  Sun 9:50 AM  ALT Girls' 16 Singles 

Teoh William Henry            
  Sat 9:55 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM ALT, L:Sat 2:25 PM ALT]

Terry Matthew Richard         
                   Boys' 16 Doubles (p:Mayer Kevin) 

Tewari Ravi M.                
                   Boys' 16 Doubles (p:Schrader Joseph H) 
  Sat 9:40 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ETO, L:Sat 2:10 PM ETO]

Thomas Mitchell               
                   Boys' 16 Doubles (p:Melancon Mason Daniel) 
  Sat 10:45 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:15 PM DS, L:Sat 2:55 PM DS]

Thompson Katie                
                   Girls' 16 Doubles (p:Schneider Elena Renee) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:10 PM ALT]

Thorstenson Jenna Claire      
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:55 AM DS, L:Sat 1:05 PM DS]

Tijani Jada                   
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:25 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 1:00 PM RF, L:Sat 1:35 PM RF]

Tippen Noah                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Merrill Whalen) 
  Sat 10:15 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM RF, L:Sat 3:00 PM RF]

Tobacco Patrick W.            
                   Boys' 16 Doubles (p:Nawabi Noah) 
  Sat 11:00 AM RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM RF, L:Sat 3:25 PM RF]

Tucker Haley                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Mixon Heather Marissa) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:10 PM DS]

Valentine Morgan Lyn          
                   Girls' 16 Doubles (p:Kona Aishwarya) 
  Sun 9:35 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Vaughn Abbie                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Zachry Shelby) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:15 PM RF]

Vice Mason                    
                   Boys' 16 Doubles (p:Ostrander Mitchell M.) 
  Sat 9:25 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ETO, L:Sat 1:50 PM ETO]

Virden VIrginia               
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM RF, L:Sat 12:40 PM RF]

Voges Turner                  
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 9:45 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ETO, L:Sat 2:10 PM ETO]

Wagner Annika                 
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:05 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ETO, L:Sat 12:55 PM ETO]

Waldeck Nicholas              
                   Boys' 16 Doubles (p:Martin Jensen) 
  Sat 9:40 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ALT, L:Sat 2:10 PM ALT]

Walker Andrea Elizabeth       
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:10 PM DS]

Walker Ashton Elizabeth       
                   Girls' 16 Doubles (p:French Lauren) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:10 PM DS]

Walter Anna Mary              
                   Girls' 16 Doubles (p:Gourley Anne Marie) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:00 PM ALT]

Wang Nathan                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Lidikay Sam) 
  Sat 10:45 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:20 PM ALT, L:Sat 2:50 PM ALT]

Ward Kami Rave                
                   Girls' 16 Doubles (p:Weber Kirsten Nicole) 
  Sat 8:00 AM  ETO Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ETO, L:Sat 12:30 PM ETO]

Warren Justin M.              
                   Boys' 16 Doubles (p:Wayand Benjamin J.) 
  Sat 11:20 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:50 PM DS, L:Sat 3:10 PM DS]

Wayand Benjamin J.            
                   Boys' 16 Doubles (p:Warren Justin M.) 
  Sat 9:35 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM RF, L:Sat 2:15 PM RF]

Weatherly Kate                
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 9:10 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 12:40 PM ALT, L:Sat 12:55 PM ALT]

Weaver Ivey-Katherine         
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ALT, L:Sat 12:30 PM ALT]

Webb Alexa M.                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Keeline Johanna) 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:35 AM ALT, L:Sat 12:30 PM ALT]

Weber Kirsten Nicole          
                   Girls' 16 Doubles (p:Ward Kami Rave) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:45 AM RF, L:Sat 12:40 PM RF]

Weber Logan                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Galush Matthew) 
  Sat 11:05 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ALT, L:Sat 3:00 PM ALT]

Wells Gray                    
                   Boys' 16 Doubles (p:Lee Galen) 
  Sat 9:40 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:20 PM ALT, L:Sat 2:10 PM ALT]

Wheeler Sydnee                
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  ALT Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM ALT, L:Sat 12:20 PM ALT]

White Trevor                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Lock Allan) 
  Sat 11:05 AM ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:35 PM ETO, L:Sat 3:00 PM ETO]

Whitehurst Peter              
                   Boys' 16 Doubles (p:Davis Gavin C.) 
  Sat 9:35 AM  ETO Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ETO, L:Sat 1:50 PM ETO]

Wiggins Delaney               
                   Girls' 16 Doubles (p:Duval Darby) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:40 PM DS]

Wiggins Liam Terrell          
                   Boys' 16 Doubles (p:Horton Hunter Joseph) 
  Sat 9:45 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:40 PM DS, L:Sat 2:30 PM DS]

Wilkins Christopher           
                   Boys' 16 Doubles (p:Hildenbrand Andrew D.) 
  Sat 9:50 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:50 PM DS, L:Sat 2:35 PM DS]

Williams Elizabeth            
                   Girls' 16 Doubles (p:Czura Ellie) 
  Sat 9:20 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 12:50 PM DS, L:Sat 1:15 PM DS]

Wisener Isabella              
                   Girls' 16 Doubles 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 12:00 PM RF, L:Sat 1:05 PM RF]

Wood Harrison                 
                   Boys' 16 Doubles (p:Brown Adam R.) 
  Sat 9:25 AM  ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:15 PM ALT, L:Sat 1:50 PM ALT]

Woodman Josh                  
                   Boys' 16 Doubles (p:Johnston Philip V.) 
  Sat 9:45 AM  RF  Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:55 PM RF, L:Sat 2:40 PM RF]

Yang Alexander                
                   Boys' 16 Doubles (p:Fritsch Max) 
  Sat 9:35 AM   DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 1:30 PM DS, L:Sat 2:20 PM DS]

Yates Turner                  
                   Girls' 16 Doubles (p:Sullivan Claire) 
  Sun 9:55 AM   DS Girls' 16 Singles 

Young Erin                    
                   Girls' 16 Doubles (p:Gibson Helen) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:15 PM RF]

Yun Christopher               
                   Boys' 16 Doubles (p:Huryn Aleks) 
  Sun 8:00 AM   DS Boys' 16 Singles  

Zachry Shelby                 
                   Girls' 16 Doubles (p:Vaughn Abbie) 
  Sat 8:00 AM   DS Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM DS, L:Sat 12:25 PM DS]

Zenoni Suzanne D.             
                   Girls' 16 Doubles (p:Armas Samantha P.) 
  Sun 9:20 AM  ETO Girls' 16 Singles 

Zhang Karena Tian             
                   Girls' 16 Doubles (p:Spencer Nicole) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:10 PM RF]

Zhang Raymond Shan            
                   Boys' 16 Doubles  
  Sat 10:20 AM ALT Boys' 16 Singles  [W:Sat 2:05 PM ALT, L:Sat 2:45 PM ALT]

Zhao Edward                   
                   Boys' 16 Doubles (p:Hargrove Ryan) 
  Sat 11:35 AM  DS Boys' 16 Singles  [W:Sat 3:05 PM DS, L:Sat 3:20 PM DS]

Zschunke Sarah                
                   Girls' 16 Doubles (p:Jiang Sabrina F.) 
  Sat 8:00 AM  RF  Girls' 16 Singles [W:Sat 11:30 AM RF, L:Sat 12:10 PM RF]

End of Next Match Time Report.


Information last updated on June 30, 2013 at 10:15 PM
Contact Robert Sasseville with any corrections

Home | Contact | Privacy Policy | Terms of Use

© 2003 Tennis Technologies, Inc.
All rights reserved.

Design by x3creative